Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hímneműek! Miért unalmaskodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hímneműek! Miért unalmaskodtok itt még mindig a magassággal?

Figyelt kérdés

Tényleg, tényleg azt hiszed, hogy azért nem jön össze a kapcsolat, mert 170 cm - mellékesen ez ku.vára nem alacsony- vagy?

Nem tudom felfogni.


2018. jan. 15. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Én 180 vagyok és nem érdekel a téma.

Nekem sem jön össze semmi. Nem ezen múlik.


De ezt ők nem fogják megérteni valószínűleg.:D

2018. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Kell valamire fogni a sikertelenséget. Ha magasabbak lennének, keresnének más okot, nem az a lényeg.
2018. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Én inkább azt mondom, hogy nem csak ezen múlik.

Ám 6 év alatt megszámolni sem tudnám mennyi lány írta itt bele az igénylistájába, hogy 180 cm+

Akkor ők mind kamuztak volna? Nehezen hiszem. Meg, ha szétnézel az utcán, többnyire magas srácok járkálnak barátnőstül a városban, nem 160-170 közötti férfiak. Manapság pedig elég nagyra is nőnek a lányok, többségük 170-175 cm között van és 95%-uk magasabb pasit akar magának akivel nyugodtan felvehet magassarkút is.

Szóval ugyanolyan hülyeség azt kijelenteni, hogy nem számít.

2018. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem én se, pedig férfi vagyok, és 193 centi magas, oszt mégse vagyok kapós. A magasság max. akkor számít ha tényleg ilyen 140 centis kis porbafingóról van szó, de az már nagyon extrém eset.
2018. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
Te meg miért próbálod hergelni a jónépet? Ha nem tudsz értelmes kérdést feltenni, nem kötelező. Nézzed a tévét! :-)
2018. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
170 alatti férfi vagyok és többször is összejött már, hosszabb és rövidebb távú kapcsolat. Sose volt gondom a méretemmel :D Én szeretek ekkora lenni.
2018. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Na persze, mert te aztán hapcit is leszpnád.
2018. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%
A női átlagmagasság 163 cm, úgyhogy már itt megbukott az elméleted 3-aska, az meg szimplán fas2ság, hogy csak magas férfiakat látni együtt barátnővel...
2018. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Általában értelmes kérdést teszek fel, de emellett már nem tudok szó nélkül elmenni.

Bántja a szemem.

Volt egy magassággal kapcsolatos kérdés (pár hete-hónapja), s odaírtam, hogy a párom is 168-9, én pár centivel magasabb nála. Mégis veszek fel magassarkút, ha úgy van.

Már rég nem abban a világban élünk, hogy annyira égő lenne ha néhány centivel magasabb a nő.

Meg szerintem (legalábbis nagyon remélem), hogy a nők ha pl megismernek valakit aki passzol hozzájuk, csak azért nem jönnek össze vele, mert nincs 180cm.

Nonszensz.

2018. jan. 15. 23:02
 10/29 A kérdező kommentje:
Aztán jól le lettem pontozva a fenébe az emlíett kérdésnél. Hogy merek olyat állítani, hogy a nők nem olyan felszínesek, mint ahogyan az a fiúkák képzeletében él.
2018. jan. 15. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!