Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció helyett barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció helyett barna folyásom van, ami nem sok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 11:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%
Ennyi erővel meg mi se vagyunk arra kiváncsiak hogy mit nem tudsz.(mert ha meg kérdezed vszinüleg nem tudod)
2010. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
De az oldal azért van hogy kérdezzek aranyom. :)
2010. jún. 6. 19:29
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

hát mi válaszoltunk rá

ennyii ezüstöm

2010. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
86%

Szia! Ezek csak azért is visszaírnak, hogy idegesítsenek?

Na figyelj! A barna folyás menstruáció előtt és után is egyszerű és gyakori jelenség. Nem kell tőle megijedni. Ez is vérzés, csak a hüvely savas vegyhatásától a vérfesték átszíneződik. Előfordulhat az is, főleg akkor ha ez a barna pecsételő vérzés, ha a peteérés és a sárgatest működése nem teljesen szabályos. Tehát ha pecsételő vérzésről van szó akkor érdemes orvoshoz fordulni, mert az majd a teherbe esésnél fog gondokat okozni.

Remélem hasznos volt!

2010. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Aha, úgy látom ezek azt élvezik hogy visszaírnak hülyeségeket. Látszik hogy még kicsik. Na mind1.

Köszönöm szépen, hasznos volt a válaszod! :)

2010. jún. 8. 09:26
 16/32 anonim válasza:
29%
ezt hivják elöfolyásnak
2010. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mennyi agyament van itt.... Könyörgöm,ha nem tudsz válaszolni egy kérdésre,akkor inkább kussolj,ne a hülyeséget mutasd be!! Pff...


A kérdezőnek pedig üzenem,h tényleg ne aggódjon,normális jelenség volt!! :)

2010. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
74%
Szija. EZ Nekem is van, de mindig ez van, nekem ez jelzi a menstruációm....illetve az is lehet, mert én már voltam ez ügyben dokinál, és mondta azt is, hogy lehet, hogy gyulladás is okozza. De nálam nem ez van, nekem 11 éves koromtól van ez :) szal már 11 éve lassan, hogy ez van mindig a menszim előtt....de ne ijedj meg, ha nincs semmi más jele, ( fájdalom, viszketés ) mert ha ezek nélkül van ez a barna folyás, akkor biztos, h nincs valami gyulladásod...szal csak így jelzi neked is, hogy megérik lassan a petefészked. Puszi :)
2010. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
19%
ennyi erővel ezren beírhatták volna, hogy nemtom. picit vissza kéne venni a válaszolóknak is szerintem. Aki nemtud normálisat hozzászólni az minek ír?
2010. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
8%
Utolsónak. Teljesen igazad van,de te miért nem válaszoltál a kérdezőnek? :)
2010. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!