Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció helyett barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció helyett barna folyásom van, ami nem sok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 11:33
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%

Szia,

Tobb oka lehet amiket leirok, de minden keppen nogyogyaszhoz kellene menni, mert akar veszelyes is lehet.

1./ Mehen kivuli terhesseg, ami ha nem kerul valaki idoben orvoshoz bele is halhat.

2./ Mehen beluli terhesseg, a barna verzesnek tobb oka is lehet, pl le akar valni a placenta, vetelesi tunetek.

3./ Vizsgaidoszak, gyakran elofordul, hogy kimarad a menstruacio stresszes vizsgaidoszakban, ill. nemi barnas folyas jon helyette. Ilyen esetekben akar 2-3 honap is kimaradhat.

De nagyon komolyan mondom az elso ket eset lehetosege miatt, nagyon fontos nogyogyaszhoz fordulni haladektalanul, mert bele lehet halni, ha keslekedik az orvosi segitseg. Ez nem napok, hanem pillanatok alatt is bekovetkezhet. Raadasul ha az adott pillanatban nincs senki a kozeledben, eszmelet vesztessel is jarhat, nem tudsz segitseget hivni, mire megtalalnak lehet, hogy keso. Ezert kell szakrendelesre elmenni haladektalanul.

2010. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

háháhááháháhááháháháháháháháháháháháháháhá

sok hülye a kérdezővel az élen

2010. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
40%
Szia én 12 éves vagyok és ez nekem is igy van. Először megilyedtem de aztán rájöttem hogy semmi probléma nem lehet mert ugye én nem vagyok terhes meg ilyesmi tehát ennyi
2010. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

16:42 hülye az anyád.

Köszi a normális válaszokat.

2010. jún. 10. 20:20
 25/32 anonim ***** válasza:
11%
süttyőőő
2010. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
87%
Gyerekek! Azért van a "Hasznos volt számodra ez a válasz?" és a három kéz (hasznos, semleges, haszontalan), hogy használjuk! Akit sokszor leszavaznak, talán meggondolja, hogy írkáljon-e még be hülyeségeket.
2010. jún. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
70%

"szal csak így jelzi neked is, hogy megérik lassan a petefészked."

erre csak annyit, hogy a petesejt érik meg, nem pedig a petefészek.

a kérdezőnek pedig: ha nincs mellette egyéb tüneted és utána normális a vérzés akkor normális.

2010. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
én magasról tojok h hány százalék kajakra nekem olyan mind1 a lényeg a válasz én nem azt a faszoomtudjamit néézem
2010. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
felcserélődött a hormonrencered így a pisilődön kakilsz utánna már a száddal fogsz szarni és ha túl nagy ak az orrodon is jönni fog
2010. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
60%
Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Nekem is ez volt és az ultrahang kimutatta, hogy cisztám van.
2010. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!