Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan a mai világban, hogy a férfi kezdeményez, vagy most már tényleg a nőknek kell randira hívni a férfit?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Neem, nem.


Moat az van, hogy nincs olyan, hogy „kell”. Mindenki azt csinál, amit ő maga jónak gondol, ami a szükségleteire van.

2018. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha a férfi várja el, hogy a nő kezdeményezzen, az pont annyira butaság, mint amikor a nő várja el, hogy a férfi kezdeményezzen. Aki érett, értelmes ember, az képes kifejezni, hogy mit akar és dinamikusan kommunikálni a másikkal, és képes függetlenedni az elavult nemi szerepektől.
2018. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Az a f@$zi akit randira kell hívni, az sok minden csak férfi nem. Ha neked ilyen kell akkor hívd.
2018. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok valami bátor srác a kezdeményezéseknél, de a randikra én hívtam el, meghívtam-meghívom sokmindenre, bókolok neki, személyes meglepetéseket és virágot adok neki, meghallgatom, minőségi időt töltünk együtt. Sajnos keveset tudunk, mert más városban lakunk, de mindig magam elé helyezem. Ha megbeszélitek, hogy nem tudsz mindenben kezdeményezni és nem akarod, hogy nagyon gyorsan haladjatok, akkor ő diktálja majd a tempót. Azért a nagy lassúság sem jó, mert akkor azt is hiheti, hogy nem gondolod komolyan.


Szóval a lényeg a megbeszélésen van és azon is, hogy egymásra bízzátok magatokat. 21/f

2018. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet jó pár férfitársammal abban, hogy csak a férfi kezdeményezhet. Ez nem csak hiúság kérdése, meg férfidolog (nők esetében, hogy várnak arra a bizonyos sült galambra", hanem eget verő ostobaság is. Sose értettem ezeket az embereket, hogy kerülgetik egymást, csak azért mert a férfi nem kezdeményezett. A nő adjon jelet, de a férfi is adhat, hogy tetszik neki a másik fél. Ki tudja hány jó kapcsolat nem valósult meg, mert bambák voltak. Bárki kezdeményezhet.
2018. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálam sok pasi szokott kezdeményezni. Én sosem, mert nőietlen dolognak tartom, erről sok sráccal beszélgettem is már és mindig azt mondták, hogy ezáltal elveszik a varázsa az egész dolognak, onnantól nem kell a nőt meghódítani, “könnyen jött könnyen megy”. Persze vannak kivételek, de eddig én is ezt tapasztaltam.


Amíg vannak olyan férfiak, akik elég bátrak kezdeményezni(magyarul képesek férfiként viselkedni, nem kispcsák), addig én nem fogok. Utána sem, mert nem kéne nekem olyan pasi, aki beszari vagy hercegnőnek hiszi magát, akit meg kell hódítani :D

2018. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van még igen, csak kevés.

Kalap úrnak igaza van.

Ne én hívjam már randira a férfit...az olyan semmilyen olyan anyám asszony katonájás. Igen hívjin randira a férfi miután tudomására hoztam, hogy ő is érdekel engem. Igenhívjon hogy gyere el velem valahová együnk vagy igyunk valamit...vagy gyere nézzünk meg egy filmet ...gyere el velem...Legyen férfias, határozott és be pipogya aki várja, hogy majd viberen vagy messsengeren hívom majd.

Igen az elejéb legyen ez meg, aztán a folytatásnál már mindegy ki hív kit. Az sokkal jobb érzés mikor a férfi hív...most az megy hogy nők nyomulnak és a férfiak meg nem tudják mit csináljanak.

2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!