Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le tudná nekem írni érhetően, hogy milyen érzés amikor valaki tetszik a nőknek (vagy egy nőnek)?

Figyelt kérdés

Sosem volt részem ilyesmiben és tényleg érdekelne. Jó lenne ha bele tudnám kicsit élni magam a leírásba.


Aki értelmesen válaszol annak mélységes tisztelet, aki trollkodni akar annak hajrá. Elvégre ki vagyok én, hogy megtiltsam.



2017. szept. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan hogy bebizsergsz tőle ;)
2017. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a nő akkor egy sikerélmény de ha nem akkor kellemetlen érzés.
2017. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy egy ilyen jó pasi hogy vett észre engem, folyton mosolyoghatnékom van ha beszélgetünk. Ha megérint vagy közelebb jön akkor elfog egy ilyen remegő érzés.

Kb ennyi

2017. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nők vagy férfiak élménye érdekel? Nem teljesen egyértelmű számomra.
2017. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapvetően férfiakra gondoltam, hogy milyen érzés ha tetszenek egy nőnek, de leírhatják a nők is a fordítottját.
2017. szept. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!