Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen kapcsolatban? Részletek a leírásban!

Figyelt kérdés
Párommal most lesz 1,5 éve hogy együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Mindketten "otthon" a szüleinknél lakunk, még nem költöztünk külön hiszen én még tanulok túl fiatal vagyok ehhez. ( 19 éves) A probléma azzal van, hogy a páromat az én szüleim nem kedvelik, sőt apám megmondta neki h hozzánk többet ne jöjjön. Eddig a páromnál voltunk ha együtt aludtunk meg együtt voltunk, de a még nagyobb probléma hogy anyósom sem szeret engem . Mondta h reméli nem megyek többet , és mindenfélét kitalál rólam alptalanul csak azért hogy tönkre tegye a kapcsolatunkat. De a szüleink nem mehetnek a kapcsolatunk rovására. A kérdésem az lenne hogy ha nem tudunk elköltözni akkor hogyan tovább ? Ha sehol nem lehetünk. Én náluk nem ők meg nálunk nem :( Ti hogyan oldanátok meg ?
2018. jan. 16. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Megmondtam a drágalátos édesanyámnak, hogyha nem fogadja el azt akit szeretek és nem tud örülni a boldogságomnak akkor többet nem kell találkoznunk, és összecsomagoltam... Hát mindjárt meggondolta magát. Szeretni ezután sem szereti a páromat, de legalább nem szól semmit. Eleinte kényelmetlen volt, de pár hét alatt megszoktuk és már kezdi elfogadni :)
2018. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Te tetted be a felnőtt párkapcsolatba: viselkedj úgy!

Tedd helyre a szüleid, hogy ebbe ne szóljanak bele, nem nekik kell kedvelniük, hanem neked. Azt akarják, hogy januári hidegben a híd alatt dugjatok vagy a parkban? Rendben. Akkor se szakítotok.

Ezt előadja otthon a pasid is.

Aztán ugyanúgy mentek egymáshoz, mint eddig, és igyekeztek gyorsan elköltözni.

2018. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid mit mondanak MIÉRT nem kedvelik? Az ő anyja mit nem kedvel benned?

Itt a türelem a megoldás.

2018. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy egyikőtök szülei sem kedveli a másikat? Ugy őszintén... Mert ennyiből nem derül ki, hogy jogos-e. Nemrég volt egy kérdés, amibem a fiú szülei nem kedvelték a lányt, aztán kiderült, hogy azért, mert a lány lenézően, paraszt módon viselkedett a barátja szüleivel
2018. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, azt fontos lenne tudni hogy ők téged, illetve a te szüleid a barátodat miért nem kedvelik...


Amikor még otthon laktam nemek is volt ilyen barátnőm akit apukámék nem kedveltek, de aztán elfogadták nyögvenyelősen...

2018. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem tudták egyik páromat sem elfogadni a szüleim. Jobban szeretnék ha egyedül lennék. (általános középiskolás koromban is katolikus iskolába írattak h belém neveljék hogy a párkapcsolat rossz) de nem csak az enyémet nem fogadják el pl. tesómét sem. Ők alapból ilyenek. Anyósom pedig nem értem miért nem fogad el :( ha tudok segítek, náluk is takarítottam, ha ott voltam részt vettem a házimunkába. Sokszor volt h elvittem bevásárolni ilyenek. De neki meg alapból nem lehet a kedvére tenni
2018. jan. 16. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:
De szüleimnek nem lehet megmagyarázni azt hogy én vele vagyok boldog. Ha azt mondom hogy fogadják el h nálunk alszunk akkor az lenne a válasz hogy össze lehet csomagolni el lehet költözni ha nem tetszik valami.
2018. jan. 16. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Enyem se fogadja el mai napig, egyiket se, pedig 44 vagyok.

Ha arany elete lenne es latnam tok boldog, akkor mar talan elismernem hogy idosebb letere tud vmit . De apammal orok haboruban elnek, nem volt nekem pozitiv a kettejuk kapcsolata, szoval hallgasson csak.

2018. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez van, majd akkor lesztek együtt, ha összeköltöztök.


Tudod, mindenki azt enged be a házába, akit akar, és aki neki nem szimpatikus azt nem kötelező elviselni.

2018. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!