Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állíthatnák vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állíthatnák vissza a kapcsolatunkat a régi állapotba ha szeretem őt és már nem csak szex-et akarok? Nem szeretném ha azt mondaná, hogy szeret, hiányzom stb mikor nem igaz! ( vagy ha igen akkor se szeretne komoly kapcsolatot velem.21L

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve együtt vagyok egy pasival de megbeszéltük,hogy ez nem komoly kapcsolat(csak szex). De ez idő közbe eléggé átalakult mert 5 hónapja sokkal többet együtt vagyunk , elutazunk ilyesmi. Én szeretem őt és ő is engem vmilyen szinten. Mikor rájött, hogy szeretjük egymást akkor azt mondta, hogy állítsuk le magunkat és azóta elkezdett kevesebbet találkozni velem.

Hogy beszéljem ezt meg vele?Miért írja hogy szeret ha nem szeretne komoly kapcsolatot.


2009. ápr. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele, hogy időközben te beleszerettél, és kérdezd meg, ő hogy érez. ha nem szeret, akkor ott gond van.

de mégis hogy bírtátok ki 1 évig csak szexxel? én nem lennék erre képes. egy 1 éves kapcsolat normális esetben már komolynak mondható...

lehet, hogy fél a szerelemtől vagy a kötöttségtől? beszélj vele és nyugtasd meg :)

2009. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm..ez érdekes. Van felesége? vagy komoly kapcsolata? mert csak emiatt viselkedhet így. Más magyarázat nincs, ha tényleg szeret.
2009. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felesége másik kapcsolata nincs az biztos! Nekem is az 1 év furcsa, 3 hónapig működött a csak szex de utána nem. utána már szex nélkül találkoztunk, beszélgetés , mozi, utazás stb. A környezetemben is furcsa, hogy van pasim de mégse. Hogy viselkedjek úgy mint az elején ha már szeretem?
2009. ápr. 21. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

de mit mond, miért nem akarja komolyra fordítani?


Amúgy ilyenkor beszokott jönni az, hogy elhinted, hogy megismerkedtél valakivel..a reagálásából sokminden kiderül.

2009. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!