Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Puzsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Puzsér Róbert mint férfi és mint személyiség?

Figyelt kérdés

Nekem igen, és példaképem is egyben. :'( Hogyan kerülhetnék hozzá közel?

21/L


2018. jan. 16. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szép is a tini szerelem ;) mondjuk lassan ideje kinőni... xoxo
2018. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem spec nem tetszik külsőre és személyiségre se, bár kétségkívül intelligens ember nekem az arrogancia nem szimpi. De ez nem baj! Kevesebb konkurencia neked. :D A közelségét meg úgy tudod elèrni, hogyha pk egy társaságba jártok vagy kiszúr egy szórakozóhelyen. Ezt marhanehéz elérni, nyilván de így el tudod érni, hogy ne dilis rajongóként, hanem nőként nézzen rád. De ehhez szerencse is kell, nem kevés, tuti sok ajánlatot kap nőktől. :D
2018. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik =)
2018. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!