Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfigyeltétek már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyeltétek már hogy akinek tucatneve van, unalmas személyiség, és felesleges kapcsolatba bonyolódni vele?

Figyelt kérdés
Csak példákat mondok,Tóth Janiktól kezdve a Kovács Pistikéig ... Most gondoltam bele,hogy akármilyen kapcsolatom volt,az illetők mindig egyedi vezetéknevekkel rendelkeztek,nem tucatnevek voltak.
2017. okt. 29. 06:55
1 2 3
 1/25 A legrosszabb ***** válasza:
91%
Az igen. Egy újabb észlény...
2017. okt. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 LazyJones ***** válasza:
88%

Hát, ennél nagyobb marhaságot régen olvastam :D


Nincs tucat nevem, mégse vagyok jó party. Szóval itt bukta az egész elmélet :P

2017. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Kalovánszky Arisztid vagyok, dugunk?
2017. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehát álmaid pasija Iszmail Oláh Akhilleusz.

Lehet, hogy nem ugyanazt értjük izgalmas személyiség alatt...

2017. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező! Komolyan érdekelne, mi vitt rá arra, hogy ezt ide kihányd.


Jól van, ha te úgy gondolod, felesleges a kapcsolat, annál jobb, legalább meghagyod a kiss zoltánokat, szabó lászlókat annak, akik a néven kívül, más szemszögből is tudnak értékelni egy férfit.

2017. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen hülyeséget is csak te voltál képes írni.
2017. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
istenem te gyerek 😂😂
2017. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom, hogy Kis Pistával felesleges-e kapcsolatba bonyolódni, de az olyanokkal, akik egy ilyen hülye dolog alapján általánosítanak, azokkal biztos.
2017. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Akármilyen fura, kérdező beletrafált. Ha nem is ilyen durván, hogy Kovács Pisti unalmas, Dugovics Titusz izgató. De pszichológusok kutatták, és tényleg van kimutatható összefüggés a nevünk és a személyiségünk közt.


Nem mágia, én arra tippelek hogy ha egy gyakori nevű ember minden bemutatkozása után azt tapasztalja, hogy őt unalmasként kezelik, mert az a sztereotípia él a nevével szemben, akkor egy idő után ezt tudomásul veszi és tényleg unalmasan kezd viselkedni.


Azt is kimutatták, hogy ha valaki nevet változtat, akkor a személyisége is kicsit változik.

2017. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elég ha csak végigveszem azokat akiket ismerek.A tucatnevesek nem érdekes személyiségek,nagyon egyszerűek.
2017. okt. 29. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!