Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ismerkedéskor titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedéskor titeket mennyire befolyásol az, hogy egy férfinek mennyi partnere volt és volt e egyáltalán?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Szűz ne legyen. Komoly kapcsolatra alapból csak 24-25 felettiekkel állok le, szűz pasit nem akarnék(volt és azért szakított, hogy még kiélhesse magát), valamint az ennél fiatalabbak amúgy is nagyon éretlenek többségében. Az viszont, hogy sok partnere volt vagy kevés, abszolút nem érdekel, csak érezze úgy, hogy ő már kész elköteleződni, ne legyen már bulizós-kalandozós.
2018. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem volt egy se, akkor komoly eloiteleteim lennenek. Ha 25 eves korara mar 50 no korul jar, akkor is.
2018. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem kérdeztem még rá. Ha 25+-os szűz lennének fenntartásaim és akkor is ha a "János meg a város" meg lett volna neki. Kicsit zavarba ejtő ha minden második nő pörgött már a farkán a korosztályunkból.

De mint írtam alapvetően ha ő nem hozza fel akkor addig úgyse derül ki amíg kicsit össze nem melegedünk akkor meg már inkább az dönt mit tudott elindítani bennem vagy mit nem.

Ha "idősebb" lennék jobban zavarna a szüzesség de így 22 évesen még van időm aranyat keresni ott is ahol esetleg végül csak sarat találok.

2018. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar ha túl sok volt neki.
2018. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen számításba veszem. Ha sok partnere volt, elgondolkodtató, hogy senki se marad meg mellette. Ha egyáltalán nem volt, az már egy nehezebb kérdés (mert lehet eddig tényleg nem talált senkit akivel egy hullámhosszan lettek volna) ezért nem elítélendő. Viszont nekem furcsa lenne ha egy férfinak még 30 körül se volt kapcsolata. Ott megint van valami bibi.
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki szűz azzal nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani? Mi van, ha nem volt szerencséje, válogatott, szépet kereste, csak nem volt még kölcsönös?
2018. jan. 17. 20:21
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Nézd ezt a témát már sokszor átrágtuk itt. Nem kevesebb egy szűz sem mint egy nemszűz de ettől még ritka hogy egy merő véletlenből nem sikerült semmi. Biztos van ilyen de nem ez az átlag.

Itt se zárták/zártuk ki kategorikusan az ilyen fiúkat de vannak dolgok amik adott életszakaszhoz kötődnek és a első szex- kapcsolat munkavállalás elköltözés a szülői házból családalapítás ilyenek.

Ezen fölösleges vitát nyitni. Van akit érdekel melyik életszakaszodban történnek meg ezek a dolgok van akit nem. Itt a többséget érdekli ha ez téged zavar érdemes olyat keresni akit nem érdekel.

2018. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktam erről faggatni, kezzük azzal:) Jobb beszéd témákat is találunk, remélhetőleg.
2018. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem kéne szűz, mert ha nem vallásos (ami nekem szintén nem kéne), nem fog megelégedni, hogy egész életében 1 nővel feküdt le.
2018. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak szűz ne légyen! 25 éves kor felett szűzen csak selejtek vannak. Lehet lepontozni az igazságot!
2018. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!