Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ismerkedéskor titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedéskor titeket mennyire befolyásol az, hogy egy férfinek mennyi partnere volt és volt e egyáltalán?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10 Nem pontozlak se fel, se le. Leírtad, hogy te hogy viszonyulsz ahhoz, aki szűz. Nem biztos, hogy a kérdező pont téged akar leteperni:D, talán jól meglenne ő is egy hozzáhasonló “balszerencsés” 25-ös szűzzel.


Tényleg nehéz eset lehet az, akinek sosem volt barátnője. De nem mindegy, hogy ennek mi az oka. Vannak emberenként elfogadható és elfogadhatatlan okok is.

Pl. ha valaki mindig félt nőknél próbálkozni, egy partnere volt és azzal is olyan negatív tapasztalatai voltak, hogy nem volt kedve többet, az elfogadható lehet.


Ha valaki annyira bunkó és visszataszító jellemű, vagy primitív / neveletlen / mentális bajai vannak, s hiába próbálkozik bárhány lánynál, az már kevésbé elfogadható.

2018. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 Egyetértek. Ez sokkalta összetettebb probléma, minthogy csak defektes lehet az illető. Amelyik csaj szerint csak selejtek, akiknek nem volt egy párjuk se, valójában ők érzéketlen empátia nélküli selejtek, akiket jobb lenne felpofozni és a konyhába zavarni. Pedig ezt úgy mondom, hogy tiszteletbe tartom az emancipációt és nem vagyok erőszakos, de van egy pár csaj, akiket a szülők nem neveltek meg és rájuk férne mások által. Bocsi a kicsit erőszakos véleményért, de nem kímélek a hülyékkel.
2018. jan. 21. 18:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Selejtes lennék azért, mert a suliban nem voltam népszerű macsó, aki beállt a divat diktálta sorba? Selejtes lennék azért, mert sulis évek alatt és utána nem volt pénzem eljárni sehova, csak mert amíg másokat szülők "neveltek" én egyedül élek kb. 14 éves korom óta?! Selejtes lennék azért, mert mióta munkám van kitartóan dolgozom a céljaimért (lakás, motor, egyebek hitel nélkül) és kb. időm sincs ismerkedni?! Selejtes lennék csak azért, mert 25 évesen ezek miatt nem volt kapcsolatom? Ha valóban így van, akkor jobb is ha tovább dolgozom a céljaimért és a saját utamat járom. Persze a fiatalokkal nem lehet kezdeni semmit, mert mindenki csak szexet akar, nincs hobbijuk, nincs jövőképük, megbízhatatlanok, bunkók. De aki megbecsülné a nőket az nem kell, mert ha 25 évesen nem kellett senkinek, az biztos selejtes. Bár csak hatvan évvel korábban születtem volna!
2018. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én egyszer szűz sráccal kezdtem, de hát...

Vele nem az volt a gond, hogy mással is kiprobálná hanem az, hogy egyáltalán nem tünt motiváltnak. Amikor szexre került a sor azt se tudta kb hol van majdnem mindent én csináljam és még szexmegvonással se lehetett ösztönözni... bár az nekem volt megváltás... igy vége is lett a kapcsolatunlnak, de nem csak emiatt.

2018. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem érdekel.

Az érdekel, hogy ne úgy sorolja, hogy teri éva te anna.. ami előttem volt az múlt.

2018. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#14 Segíthettél volna neki az elején és, ha türelmes lennél belejön. Nem szabad egyből elvárni, hogy minden jó legyen, nem csak a te élvezeted a fontos. Bár lehet, hogy ő volt önző és ő ment csak a saját élvezetére, de ha nem így volt akkor benned volt a hiba.
2018. jan. 21. 21:40
 17/18 anonim ***** válasza:
A kerdezot kene felpofozni es bezavarni a konyhaba! Idiota.
2018. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na most csak azért írok, hogy lássák, az eddig írtakkal ellenkező vélemény is van.

Illetve h. megynyugtassam a kérdezőt.:D


Nekem pl. nagy plusz pont lenne ha nem volt még senkije.

Mondjuk ezek a fizikai dolgok nem igazán érdekelnek, tehát eleve olyat keresek akivel értelmesen lehet beszélgetni, programokat szervezni, és nem ez köti le a gondolatati 90%át.

2018. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!