Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, hol találhatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol találhatok így pasit? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Végett ért a házasságom,de a gyerekek,és egyéb okok miatt,még pár évig tuti nem tudunk külön költözni!

Sajnos nincsennek barátaim akikkel eljárjak,és hát nem is nagyon vágyom bulizni. Gondoltam,hogy majd itt a neten,de eddig ez sem jött be! :) Szereztem barátokat,de én végre pasit szeretnék! Van esetleg olyan oldal,ahol vannak normális férfiak is,akik így is belemennek egy kapcsolatba,és persze nem csak szexet akarnak?


2010. jún. 5. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt bőven válogathatsz


[link]

2010. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy éjszakára kellenek, akkor akárhol gyakorlatilag:) Diszkaóba, klubbokba... teccikérteni...

Komolyat viszont nem tudom, hol találhatnál.

De ha egy buliban összeakadnék egy 30-40közötti nővel, aki vevő lenne a dologra tuti nem utasítanám vissza, pedig csak 20vagyok.

2010. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IQnindzsa ***** válasza:

Szia! En egy 34/F vok. Szvsz nagyon keves az eselyed. nem mondom ,hogy teljesen lehetetlen de eleg necces.

Az egyik dolog a gyerekeid a masik ,hogy egyutt elsz az ex ferjeddel. Nem tudom elkepzelni ,hogy egy srac ezeket tudva belemenne egy olyan kapcsolatba ami nem csak egymas khmm... rendberakasarol szol. Ha feltetlenul ajanlanom kellene valamit akkor a love.hu-t mondanam. Nem azert mer ott olyan sok normalis van, hanem azert mert kegyetlen sok felhasznalo van es akkora mennyisegbol ,sok turelemmel ki tudsz szemezni nehanyat akivel at tudnatok hagni ezeket a nehezsegeket.

Sajnalom ha rossz hirekkel szolgaltam. Remelem tudtam segiteni. :)

2010. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem van esélyed, csak idő kell hozzá, és türelem.

nekem gyerek nélkül, huszonévesen is nehéz volt igazi társat találni, mert sok pasit csak a kaland érdekel.


ha esetleg beszélsz angolul, ajánlom a www. badoo. com oldalt, ahol sok Magyarországon élő, külföldi férfival is ismerkedhetsz, akiknek teljesen más a mentalitása, mint a magyaroknak.

2010. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem lett jobb a kedvem,de kedves volt tőletek,hogy elmondtátok a véleményeteket!
2010. jún. 5. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,arra én is rájöttem,hogy egy-két éjszakára könnyű pasit szerezni! Lenne rá jelentkező! :) De nekem több kellene.
2010. jún. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!