Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves nő,50 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő,50 éves pasi -működőképes kombináció?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10-15 évig biztosan, de ha szerencsétek lesz és tesztek is érte, akkor akár meddig.
2018. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló korú nő vagyok. Részemről el nem tudom képzelni, hogy együtt legyek egy 50 éves emberrel, akármilyen fitt és fiatalos. Azt kimondottan elítélem, mikor 40 fölött valaki még gyereket vállal.


Ettől köztetek még működhet.

2018. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerek 4 ilyen párt, már jó pár éve együtt vannak és kívülről, boldognak tűnnek. Ez mindig a két emberen múlik.
2018. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én sem tudtam volna elképzelni, maximum 5-7 év korkülönbséget, de megbolondulok, ha csak a közelében is vagyok. Nem értem, mivel hat így rám, de mint valami hülye kis tini lesütöm a szemem, ha rám néz, vigyorgok, nem tudok egy értelmes mondatot kicsikarni magamból.
2018. jan. 19. 10:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért minket kérdezel úgy őszintén? Mi honnan tudhatnánk? Nem mi vagyunk benne a kapcsolatban, gondolkozz már, bármelyik éves is vagy, elméletben érett felnőtt ember vagy, el tudod ezt magad is dönteni, nem?


Minden csak rajtatok múlik, máson nem.

2018. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne a kapcsolatban. Mielőtt belekezdek, szeretném látni, hogy nem hamvában halt már csak az ötlet is. (meg persze az is lehet, hogy hülyét csinálok magamból)
2018. jan. 19. 10:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze.


Mondjuk, esetleg a gyerekvallalassal lenne probléma ( a férfi már azért nem apuka korszakban van ), de ha a hölgynek már van ill. nem szeretnének közös gyermeket, akkor nincs gond.

2018. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Mielőtt belekezdek, szeretném látni, hogy nem hamvában halt már csak az ötlet is."


Nem sok ésszel vagy megáldva kedves kérdező, már ne is haragudj.

Nem vagyunk jósok, honnan tudhatnánk?

Leírtam, minden csak a két félen múlik. Ezt képes vagy felfogni és értelmezni?

2018. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

#7: Nem apuka korszakban? Egy átlagos férfi 50 évesen még bőven alkalmas "gyermek nemzésre" és ha vigyáz az egészségére, akkor még nyugodtan ott lehet a gyermeke diplomaosztóján, sőt akár unokázhat is. Ha pedig 50 évesen egy 35 éves nőnek tetszik, akkor nem lehet elhanyagolt, igénytelen ember. Ha a személyisége alkalmas az apai szerepre, akkor semmi gond.

---


Kérdező: Ha fel tudjátok vállalni, hogy az életetek más szakaszában jártok és ez nem zavar benneteket, akkor szerintem a kérdés meg is van válaszolva, hajrá. :)

2018. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Na, ne már utsó...ezek szerint egy 50 éves nő is anyuka korszakban van? No, várom a választ. :)
2018. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!