Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön miért ilyen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön miért ilyen gyakori a csúnya pasi - szép nő kombináció?

Figyelt kérdés

Jó ismerőseim nem rég (másfél hónapja) költöztek ki Észak-Írországba, és ez már a negyedik vagy az ötödik ilyen újdonsült "barátjuk" kint, akik ilyen és ehhez hasonló párost alkotnak:

[link]


Ez ott az átlag pár... nem tudom feltűnt-e valakinek, de szerintem sokkal vonzóbb a nő. Írtam is ismerősömnek, hogy egy ilyen férfi, Magyarországon szűzen halna meg, nem hogy még egy ilyen szép felesége legyen. Hol már?

Itt egy ilyen szintű külsejű nőnek, egy félisten pasija van, ha megfigyeltétek. De a propaganda az persze megy, hogy a magyar nők milyen szépek, és a külföldi pasik sokkal jobbak mint a magyar pasik... egy fenét!


2017. dec. 5. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hogy legyen mire irigykedni...
2017. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindketten átlagosak. 22N
2017. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ebben semmi extra nincs. Jol mutatnak egyutt.
2017. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A lány átlagos, a fiú valóban nem egy nagy durranás.



De külföldön sincs több ilyen pár, mint itthon. Itt is rengeteg ilyen párost látni mindkét nem felé billenő mérleggel.

2017. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Ebben semmi extra nincs. Jol mutatnak egyutt."


Andy Vajna és Timike is jól mutatnak együtt. Csak ott az a különbség, hogy a pasi milliárdos, ez a pasi meg egy tök átlagos anyagi helyzetű, külföldi viszonylatban.

2017. dec. 5. 19:56
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
a képen a nő se egy szépség :D :D
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy átlagos jó arcnak tűnő férfi, átlagos aranyos csajjal...
2017. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De en nem latom csunyanak ezt a pasit. Mondom ezt nokent.Szerintem egy tok atlagos par van a kepen.
2017. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Azta, te szerintem az exeimre azt mondanad, hogy milyen topmodellek, ha ez a lany szerinted, mennyire hude szep. Ez a lany maximum atlagos.


Ne ebbol indulj ki, en voltam csajozni, Irorszagban, a sracok ezerszer jobban csinaljak mint itthon, ugyanez igaz ahol lakok Skociaban. Millioszor, tobbet es jobban kommunikalnak, felszabadultak, nem felnek odamenni a csajokhoz, buliznak veluk, s nem egybol agyba akarjak fektetni. Valamint mivel sok a kulfoldi, ezert tavolsagtartobbak veluk szemben, s inkabb valasztjja a vele egy kulturkorbol valo Ir sracot.

2017. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Magyarországon, ez atom über gáz rondának számít. Ha ide született volna, ő lenne a legnagyobb gyik-en "siránkoró" lúzer férfi.
2017. dec. 5. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!