Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz már nagyon ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel lassan 2 éve beszélgetek Facebookon. Személyesen soha nem találkoztunk, elég messze lakunk egymástól. Persze mondhatjuk, hogyha valaki megakar ismerni valakit, akkor a távolság nem akadály... Interneten egész jól kijövünk, bár sokszor az agyamra megy a szex meg a gyerektémával. Mindig belekezd a szexbe, hogy mint hogy lenne, de engem ez csepett sem izgat, és a fantáziám sem mozgatja meg. Nekem ez interneten nem megy, ezt már mondtam neki párszor, de csak erőlteti... A gyerektémáról annyit, hogy ő már lassan szeretne családot, nekem viszont még nem hiányzik a baba. Na meg alapból ha ésszerűen gondolkozom, hogyan akarhatnék egy olyan férfitól gyereket, akivel még életemben nem találkoztam?! Ráadásul azt mondja, velem képzeli el a jövőjét, de azért társkeresőkön van fent...

Na most nem értem, hogy mit akar tőlem így?? Meddig kifogás neki a távolság? Már jó ideje szeretném neki ezeket őszintén megírni, de alapból jófej, és nem akarom megbántani, ezért inkább előtte itt kérnék tanácsot... Valakinek valami ötlet? (Nem tizenévesek vagyunk!)


2018. jan. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek pazarlod az idődet egy olyan emberre,akivel még csak nem is találkoztál,és valószínűleg nem is fogsz? Inkàbb a közeledben keresgélj.
2018. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála. Hogy meddig magyarázkodik, meddig keres kifogásokat még? Mit akar konkrétan aminek látszata is van? Úgyis az lesz a vége, hogy egy idő után mindketten továbbléptek, ha nem sikerül soha összehozni a találkákat.
2018. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted, szerintem is gáz. Nem kér szívességet tőled? Nem kér pénzt vagy bármi mást?


Esetleg titkolnivalója van, azért nem akar találkozni?


Két év! Az rengeteg idő! Egy újszülött ez idő alatt cseperedik annyit, hogy beszél az anyjához. Estin le lehet érettségizni. Ez idő alatt egy építési vállalkozó felépít és átad egy településnyire való lakást.


Miért bántanád meg, ha megkérdezed őt? Az ő problémája, ha megsértődik. Jogos igényeid vannak, semmi különös.


Következő alkalommal kérdezz rá, mi az akadálya annak, hogy találkozzatok?

2018. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan pasit akinek van esze, és nem interneten löki neked a dumát, hanem talizik veled. Ez a pasi tuti bolond, és régen rossz kifogásokkal jön! Itt az van, hogy elvárná hogy TE menj el hozzá, ne ő utazzon és költse a pénzt, egyszer kétszer szexeltek és mire hazaérsz le is vagy tiltva! Interneten nem lehet ismerkedni, kell hozzá a személyes találkozás! Hiába jöttök ki itt jól, ha élőben egyáltalán nem jön be, és nincs köztetek semmilyen vonzalom!
2018. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan. Mit akarsz már vele? Ilyen bénákat a közeledben is tonnaszám találsz, tele van velük az ország...
2018. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Rákérdeztem, és megint a távolsággal jött, na meg hogy neki van egy beteg anyukája akit csak úgy nem hagyhat magára.

Persze ez nekem érthető is, csak sajnos ez nekem így nem elfogadható, mert nekem kéne a személyes találkozás is. De azt hiszem megfogadom a tanácsotokat, és keresek egy olyat akinek nincsenek kifogásai, és a közelemben lakik.

2018. jan. 21. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval az anyukája az ok. Ne haragudj, hogy ilyen csúnyán kérdezem...de gyereket csinálni is az anyja ágya mellett kellene, mert nem lehet csak úgy magára hagyni? A családi életet is úgy képzeli el, hogy anyuka a szoba egyik sarkában, a család maradéka pedig a szoba másik sarkában telepszik le?


Ez a fószer szerintem az anyukájával él, nem szocializálódott és a négy fal között érzi magát biztonságban, aminek következtében beszűkült.


Amíg valaki a kifogásokat keresi a lehetőségek helyett, nem érdemes foglalkozni vele, mert csak a mélybe húz.


Sok cseresznyét a továbblépéshez!

2018. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy anyuci kicsi fia :)))


Na de most komolyan! 2 éve azért nem képes legalább 1 hétvégét összehozni veled, mert az anyjára kell vigyázni?! Ez csak duma!!! Rokon, tesó, szomszéd, vagy valaki, aki tudott volna addig figyelni rá, nincs? Hogy akar így gyereket? Hogy akar így összeköltözni bárkivel? Fiatal nők nem laknak anyóssal... Semmi életed nem lesz így mellette! Szerintem inkább fejezd be vele ezt az egészet. Éljen meg vigyázzon csak anyucira, mert így normális fiatal csajt soha nem fog találni magának! Ne legyél már hülye, kapsz te olyan férfit is, aki nem anyucitól függ, meg a távolsággal jön, ebben biztos vagyok!

2018. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!