Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem cink a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem cink a helyzet? Vagy én vagyok a pénzleső ribizli?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan visszahívós sms-eket küldözget, és azt várja, hogy én hívjam fel őt. Nem is azért, de ha akar valamit, akkor szerintem neki kéne felhívni engem.

Elhívott teázni, aztán meg elkérte pénzemet, miután kifizette a dolgokat. Eddig bármelyik volt barátom hívott el valahova, ha meghívott pl. egy gyümölcslére, vagy valamire, akkor utána nem kérte el az árát. Dolgozik a srác, és nem értem, ha mégsincs pénze, akkor miért hív ilyen helyekre. Félek, ha szólok neki, akkor majd én leszek a pénzleső bunkó, holott szerintem ez csak illem.


2013. dec. 1. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Grat a pasidnak, jót fogtál ki! :D
2013. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2013. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés... Nem tudom milyen indokkal dobjam, ha ez az indok, mert más baj nincs.
2013. dec. 1. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem is nagyon gáz.. ebben semmi pénzéhesség nincs, ez udvariasság lenne. ráadásul ha már ő hív meg.. ez elég gáz. :S
2013. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illő ilyesmiket csinálni.Ezek közül mondjuk egyedül a visszahívó smst-t tudnám úgy-ahogy tolerálni,mert a telefonálás drága,és hamar lemerül az egyenleg,ezt megérteném talán.Viszont a többi húzása orbitális bunkóság.Szerintem ezt nyugodtan közölheted is vele,és ne érdkelejen,mit gondol,mert igazad van!
2013. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább jód, mint cink.


Amúgy meg a visszahívásról annyit, hogy azt csak olyan tud küldeni, akinek tényleg nincs pénz a telefonján. :D

Nem vagy pénzleső. A barátod egy suttyó. :D

2013. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsokat!
2013. dec. 1. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pofámról lesülne a bőr, ha ilyen lennék! Nem is értem, hogy tud ilyen tuskó lenni valaki :D
2013. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ha meghív valamire, akkor hogy várhatja el, hogy Te fizesd ki. Tulajdonképpen ez nem is meghívás.

Velem még sosem fordult elő ilyen. Ha a páromnak alig van zsebpénze, akkor is meg akar hívni valamire, persze nem hagyom, de a szándékot azért értékelem.

2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!