Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptatnátok le valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptatnátok le valakit, aki egyszerűen nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés

Régebben barátok voltunk egy sráccal, vagyis valami olyasmi, inkább csak egymás lelki szemetesi, de már egy ideje nem akarok beszélgetni vele, mert majdnem tönkretette ez a dolog a kapcsolatomat. Folyamatosan szép dolgokat írt nekem, és össze akart velem jönni, én meg nem állítottam le, mert nem akartam bunkó lenni, illetve önbizalmat is adott, mert a barátommal akkoriban sokat veszekedtünk.

Nem tetszett soha, és nem volt köztünk soha semmi, másrészt nem csak ő hallgatta meg az én problémáimat, hanem én is az övéit, szóval nem érzem úgy, hogy bármivel is tartoznék neki.


Már elmagyaráztam neki sokszor, hogy barátom van, és nincs szükségem egy harmadik koloncra, aki csak be akar kavarni nekünk, és azt is, hogy meg is változtam időközben személyiségre eléggé, és már nagyon közös pontot se találok bennünk.

De egyszerűen nem érti, és még mindig írogat...


Már olyan szinten voltam tegnap, hogy csúnyán beszólok neki, hátha megutál és nem ír többé, és meg is tenném szívesen, de nem érzem helyesnek, ha iszonyat bunkó vagyok másokkal, és megbántom őket. Rossz érzésem van utána.


2018. jan. 19. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Tehát arra jó volt, hogy panaszkodj neki, meg az egódat tunningolja, de most már mehet a fenébe, mert minden rendben van? Szép vagy te is. A srác jobban jár ha nem beszélsz vele többet.
2018. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Tiltsd le.

Nekem is volt ilyen, letiltottam, azóta SOKKAL nyugodtabb az életem.

Igaz még néha hívogat mindenféle telefonszámokról, meg néha írogat új profilról vagy valamelyik ismerőse profiljáról, de azokkal meg nem foglalkozok, így lényegesen jobb a helyzet.

2018. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
"Felnott" es "parkapcsolatok". 2/0
2018. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején nem kellett volna belemenj. Fiú-lány között, hogy barátság meg egymás lelki szemetesei vagyunk hülyeség, és képzelet. Előbb-utóbb az egyik fél többet akar. Másik oldalról megközelítve te csak addig kötődsz egy emberhez, amíg hasznod van belőle. Mihelyt szépen feltunningoltad magad egóban, dobtad. Ergo érdekbarát voltál.
2018. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tiltás.
2018. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A tiltás funkciót pont az ilyenekre találták ki.
2018. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagy a sráccal és mióta ismered az új srácot? Milyen komoly szinten beszélgettetek?
2018. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha zavar, tiltsd le. Gond megoldva. A szavaidból arra következtetek nem lesz bűntudatod ezután sem.
2018. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az már óriási baj ha nem voltál és vagy vele őszin te mert szánalomból meg nem akarod megbántani.



A Hazugságnál nagyobb megbántást még nem találtak fel.


Mond meg neki hogy vége nem fér bele az életedbe az idődbe hogy vele irogass. Nem akarsz tőle semmit lépjen tovább és hagyjon békén.


Legalább ő is tisztábban lát és bár fájni fog neki de elenged.


Ez a tisztelet ha őszinte vagy.


Min vagy felháborodva?? Nem adtad jelét hogy kopjon le és reménykedik udvarol illetve barátjának tekint.


Elég necces ez a megfogalmazásod is hogy egymás lelki szemetesládái vagytok..


Ha "nem tetszett soha" nem is kellett volna idáig eljussatok.


Bezzeg jólestek azok a beszélgetések azok a bókok...


És gondolom nem tudja ki vagy valójában..

2018. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!