Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "koptatnátok le" valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "koptatnátok le" valakit egy közösségi oldalon, aki próbálkozik, de titeket nem érdekel? Nem szeretném bunkón elhajtani.

Figyelt kérdés

Távoli ismerős, tulajdonképpen sosem beszéltünk, csak facebook-ismeretség, ha szembejön az utcán, akkor szia-szia, és ennyi.


Rám írt, hogy szeretne megismerni.

De én különösebben nem szeretném...meg ez eleve rosszul indul, semmi közös téma, olyan erőltetett.

Kisváros, mindenki ismer mindenkit, és vannak a tősgyökeres helyiek, akik jóformán a lábukat sem teszik ki innen, mert földet művelnek, ebből élnek, meg a helyi kisboltba járnak.

Sokáig kapcsolatban éltem, de egy ideje már nem.

És mióta nem, ezt mindenki tudja, nagyon terjed a pletyka, na azóta már több ilyen megtalált.

És többnyire facebook-on.

Szerintem számukra ennyi a világ, mondjuk én se járok sehova, itthon ülök, amikor nem dolgozom, de tényleg azt a réteget képzeljétek el, aki a közeli várost sem ismeri, a szülei, nagyszülei is itt éltek, itt házasodtak, itt jártak iskolába, fogalmuk sincs a világról.

Nem akarok csúnyábban fogalmazni, de el tudjátok képzelni, ha egy bútorbolt vagy ruhabolt van a városban, akkor az egész családnak mindene onnan van, és ez minden egyébre igaz.

Ezzel az a baj, hogy számukra a társkeresés is ennyi, a kisvárosban szingli lett egy nő, akkor arra le kell csapni.

30-45 közötti férfiakról beszélünk.

És nem ő az első, tavaly egy régi iskolatársam szintén megtalált így, érdekes, hogy előtte is már 10 éve fb-on ismerősök voltunk, de sosem írt rám.

Mikor megtudta, hogy szingli lettem, akkor minden egyes nap elkezdett írogatni, menjünk el ide, menjünk el oda, vagy csak sétálni, vagy beszélgetni. Én hülye megadtam neki a számom, egyszer-kétszer beszéltünk, na onnantól ha látta, hogy elolvasom a messenger üzenetét, és nem válaszoltam egyből, akkor már hívott is. Ha azt sem vettem fel, akkor újra írt, és ezt naponta többször. Elegem lett, őt letiltottam.

Van még olyan, akinek ha nem válaszoltam, másnap megint ír, hogy "Szia! Mizu?"

Ez annyira semmitmondó, mit lehet erre írni? Látszik, hogy nincs miről beszélnünk, csak mindenáron írni akar, mit lehet egy ilyennek írni?

Persze vele sem akartam bunkó lenni, válaszoltam, hogy semmi, de újra megkérdezi másnap és harmadnap is.

Elhiszem, hogy szr egyedül lenni, nekem is az, de számomra nem ezt jelenti az ismerkedés, meg akikről írok, nem is jönnek be.

Nem akarok bunkó lenni, de mit lehet írni arra, hogy szeretne megismerni, beszélgessünk?

Ha kölcsönös lett volna ez a dolog, és már 10-15 éve egy helyen lakunk, akkor már összeismerkedtünk volna, de nekem ez az egész olyan, hogy kínjukban kapálóznak, hogy legyen valaki, mindegy ki, bárki, aki épp szabad, és ezért nyomulnak ilyen módon.

Nekem ez nagyon nem jön be, mit írjak, amivel nem bántom meg, de jelzem, hogy nem érdekel?

Lehet több évnyi egyedüllét után én is ilyen kétségbeesett leszek, de még nem így képzelem el a párkeresést. Meg egyébként sem keresek párt, még az előzőt sem hevertem ki... :(


2018. jan. 14. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem de már nemcsak szinglikre írok rá. Ha nem tudsz mit írni ne írj semmit. Ha írsz akármit jön a többi űzi
2018. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, csináld azt, amit egy ismerősöm. Kiírta, hogy év elejei rendrakás, és elnézést mindnekitől, de akivel az elmúlt 1 évben nem volt érdemi kapcsolata és nem rokon, azt törli az ismerősök közül.

Utána pedig beállítod, hogy csak ismerősök tudjanak írni és idegenek felkérést se tudjanak írni neked.

2018. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
2 es ismerősöd egy minek is neveztem ....... Már az aki ilyenre időt szán. Egyszer ismerőse máskor nem. De gondolom a plátói szerelmeit nem törölte egy 1 év szünet ide vagy oda
2018. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es: Te miért csinálod? Ennyire magányos vagy, és hátha valami összejön? Köszi, hogy őszinte voltál.

De nem fordul meg a fejedben, hogy ez ijesztő, és emiatt elfordulnak tőled?

Ráadásul ami engem jobban zavarna: nem csak arra az egyre írsz rá, aki nagyon bejön, hanem bárkire, pont amit írtam, hogy mindegy ki, csak legyen már valaki. Ha valakivel össze akarnék jönni, és megtudnám, hogy mindenkinek elküldte az ismerkedős szöveget, onnantól szóba se állnék vele.


2: Ez szerintem korrekt lehetne, csak egyrészt azt a kiírást nem látná mindenki, nem függ mindenki naponta órákat a fb-on. De végül is mit számít, hiszen ha utána már nem lesz ismerősöd, akkor kit érdekel, hogy mit látott vagy nem látott.

Ezzel annyi a baj, hogy az exemmel, akin még nem tettem túl magam, néha itt kommunikálunk, és már ő sem ismerősöm.

Ez a része nekem elég nehéz, nem tudok elszakadni tőle, és kb csak ez az egy csatorna maradt, ahol néha tartjuk a kapcsolatot.


3: Hogy ki kit tötöl és kit hagy meg, szerintem mindenkinek saját döntése.

Szíve joga eldönteni az embernek, hogy kit szeretne az ismerősei között tudni.

Megtehetném én is, hogy ezt a pasit is letiltom vagy törlöm, de nem akarok bunkónak tűnni.

Bár akit már letiltottam, annak a szemében az vagyok, mert ő biztos nem úgy élte meg, hogy mennyire nyomult, hanem csak barátkozni akart...


Tulajdonképpen írtatok több változatot, köszönöm a véleményeket mindhármótoknak. Jogos, hogy bármit írok, úgyis jön a következő üzenet.

Nem nagyon lehet ezt kivédeni, vagy szépen lereagálni.

hiszen szóban/élőben is hasonlóan működik, ha valaki veszi a bátorságot és elmondja egy nőnek, hogy tetszik neki és szeretné megismerni, a nő meg azt mondja, hogy nem az esete, akkor hiába nem akarta megbántani, úgyis ő lesz a bunkó, aki esélyt sem ad.

2018. jan. 14. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Jesszus 1-es. Nehogy már mostmár az is baj legyen, ha az ember nem akar olyannal ismerős lenni, akivel sose beszél és nem érdekli, ezért leszólni valakit. Persze a plátói szerelmeket meg hagyod, hiszen a plátói szerelmed és a saját oldalad. Én meg néha kiszedem a zacskókból a piros cukrot a sárgát meg benn hagyom, mert a pirosat szeretem. Ennyi. Mindenkinek a saját élete.


Attól meg, hogy ír valaki nem kötelező válaszolni. A facebook nem ismerkedős oldal, hiába használják sokan erre. Lehet próbálkozni, de mint ahogy mindenhol máshol is, itt is illene felfogni, ha valaki nemet mond. Legyél őszinte kérdező és írd meg, hogy nem akarsz ismerkedni, de ne nézd le őket. Semmivel sem lesznek kevesebb vagy rosszabb emberek, amiért így élnek/ismerkednek. Nekik ez a természetes. Neked meg nem, mert másra használod az oldalt. Ennyi.

2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Kérdező én pont hogy arra írok csak rá aki tetszik. De talán nem kell ecsetelnem hogy a jó csajok azaz akik nekem is bejönnek 99,99999999 százalékban kapcsolatban vannak. Ezek a kapcsolatok vagy stabilak vagy egy ilyen kegyelemdöfés kell nekik hogy képbe kerüljön valaki pl én
2018. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem, de akkor nem 1 valaki tetszik, hanem 10-20, vagy még több, számomra ez komolytalan.

Bármelyikkel szívesen összejönnél?

2018. jan. 14. 16:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azonnal tiltom... el sem olvasom, mit ír.
2018. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező az embernek egyszerre több másik ember is tetszhet bizony de csak egybe szerelmes. Akit nem ismerek nagyon csak 10-20 százalékban abba nem lehetek szerelmes mert akkor csak egy főként általam elképzelt részben valóságos ideált szeretnék. Óvatosan a nagy szavakkal
2018. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen emberekkel, hogy nem veszik észre, hogy nem válaszolsz, hogy elütöd a beszélgetést.


Gondolom letiltani nem akarod.



Marad az, hogy őszíntén megmondod neki, hogy nagyon kedves férfi, de úgy érzed, hogy nem egymást keresitek. És reméled, hogy ez nem hozza ki belőle a zaklató marhát.

2018. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!