Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beházasodnál egy ilyen családba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beházasodnál egy ilyen családba?

Figyelt kérdés

A mentális beteg lányukat intézetbe adták,pedig otthon is lehetne ápolni, és adottak is a lehetőségek, nem túl idős (50-es éveik végén) járó szülők, 2 tehetős testvér. Valahogy olyan kegyetlennek érzem.


A bátyja a barátom és csak 5 hónapja vagyunk együtt.



2018. jan. 19. 17:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%
Kategorikus lesz a válaszom: nem!
2018. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi alapjan nem lehet donteni.
2018. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Én attól félnék hogy a betegség örökletes, és hogy a mi gyerekünk is beteg lehet (pesze nagy kérdés hogy mi baja, és miért)


De amúgy ennyiből nem lehet ítélni. Én nem vetem meg azt aki nem vállalja a beteg gyereket, az őrült teher. Persze ezt csak arra értem akinek a gyereke nem is nagyon tud magáról, mert egy intelligenssel ezt tenni az gerinctelenség

2018. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig úgy látom hogy viszonylag rendesek,csak ez a dolog engem megrázott kicsit, szívtelen döntésnek tartom,én inkább komprkmisszumokat kötnék,de ápolnám a testvéremet,pláne a lányomat.Lehet hogy túlkomplikálom,de nekem ez a véleményem.
2018. jan. 19. 18:03
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Engem ez nem zavar. Nem éltem beteg családtaggal, nem tudom, milyen nehéz lehet. Ha meg nem is nehéz, ki a tököm vagyok, hogy ítélkezzek.
2018. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Aham. Apám nővére is ilyen otthonban van, mivel konkrétan a szomszédok hívták rá a rendőrt, mert féltek tőle, nekik támadt, minket is megfenyegetett rendszeresen, többit nem is írom le.

Te tudnál egy közveszélyes embert otthon ápolni?

2018. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem erdekelne. Miert apoljak otthon, ha vannak erre szakosodott emberek akik sokkal jobban ertenek hozza es ez a dolguk?
2018. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
A lányt veszed el nem a családját
2018. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
5 hónapja vagytok együtt és már házasságon gondolkodsz. Szép!
2018. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem meséltek róla sokat,de tudtommal nem közveszélyes. Borderline-s (bocs ha nem jól írtam),én 2-szer beszéltem vele,akklr teljesen magánál volt,ha nem tudom észre se veszem,hogy ő beteg.
2018. jan. 19. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!