Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beházasodnál egy ilyen családba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beházasodnál egy ilyen családba?

Figyelt kérdés

A mentális beteg lányukat intézetbe adták,pedig otthon is lehetne ápolni, és adottak is a lehetőségek, nem túl idős (50-es éveik végén) járó szülők, 2 tehetős testvér. Valahogy olyan kegyetlennek érzem.


A bátyja a barátom és csak 5 hónapja vagyunk együtt.



2018. jan. 19. 17:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Későbbi,esetleges házasságra gondoltam.
2018. jan. 19. 18:11
 12/36 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a lányt veszed el, nem a családját, ha körülményei miatt dobnád ki a párodat, azzal magadnak is ártanál. Óriási fájdalmat szabadítanál fel mindkettőtök részéről. A család az csak úgy ott van, de te a kedvesseddel lehetsz! Ez motiváljon! Ne hagyd, hogy bárki eltántorítson, hát nem a szeretteid a legfontosabbak? És ki tudná tenálad jobban megadni neki, amire szüksége van? Ki mellett lenne a legjobb kezekben, mint aki szereti, imádja őt? Meg veled kapcsolatban is, másnak a karjaiban nem lehetnél ennyire boldog A körülmények ne befolyásoljanak; te a párodat szereted!
2018. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
*Bár mégegy, lehet, hogyha megfogalmazódott benned a kérdés, akkor mégsem őt keresed. Hogyha bármi meg tud abban ingatni, hogy szereted-e őt annyira, hogy mindenképpen vele éljél; meg hogy boldogok vagytok-e egymás társaságában annyira.
2018. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudhatod mi vezette rá a szülőket arra, hogy intézetbe adják a gyereket. Ha ennyire félsz attól, hogy öröklődik ez a mentális betegség, akkor ne menj hozzá feleségül.
2018. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt szövegértési problémák egyeseknél. A kérdező a lány, a barátja családjában a lány mentálisan beteg.
2018. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerosom, akinek a fia otthonban elt. Eleinte én is pálcát törtem felette, hogy lehet ilyen kegyetlen a gyerekevel. Egyszer sokat beszelgettem vele es feljött a tema. Azt mondta tudja, hogy elítélik, de azért döntött igy, mert tisztaba volt vele, hoty egyszer o mar nem lesz es a másik gyerekere nem akarta ezt a terhet rakni. Otthonban elt a fiu, dolgozott volt neki barátnője. Beszelgettem a fiúval es azt mondta h o nagyon jol erzi magat. A neni meghalt es akkor jottem ra, hogy valoban jo döntes volt es ez volt a legkimeletesebb megoldás.
2018. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%
Egy Borderlineost meg jo, hogy beadnak a szakemberek koze.
2018. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
Szülj egy elmebeteget. Ápold 40 évig. Utána köphetsz.
2018. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Be, tekintve, hogy gonzotam mentálisan beteg embert és soha többet.


Teljesen felőrli az embert, idegileg, testileg, szellemileg mindenhogyan.

2018. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


A borderline tud magáról, és megfelelő terápiák mellett kordában tartható otthon is. Persze ha ezt a beteg vállalja.


Mondjuk - mivel kialakult, nem pedig örökölt betegségről van szó - , elgondolkoznék, mit tehettek a szülők azért, hogy a lánynál kialakuljon ez a probléma. Nem azért, de ha utánaolvasol, akkor láthatod, hogy kicsi korban sem lehettek a gyereknevelés mintapéldányai.



22/N

2018. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!