Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, egy valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, egy valószínűleg beteg elméjű volt párral?

Figyelt kérdés

Volt barátom , már több mint 1 éve szakítottunk, állandóan megkeres valahol, zaklat ahol tud, ahol megtalál, most legutóbb megfenyegetett, hogy felrakhatja a képeket amiket küldtem neki.

Non-stop ír, ha nem tiltom állandóan, és az írásán is látszik, hogy teljesen őrült , tehát úgy ír, és ami még plusz, hogy állandóan! Ha elköszönök, hogy fejezzük be, és szépen, akkor is ír, mindenhogyan, sehogy sem lehet lerázni.

Most jutottunk el először a fenyegetésig, és most jutottam el én is arra a pontra, hogy ez az ember zaklat engem, és külső segítség nélkül nem szabadulok meg tőle.


Mit lehetne tenni? Állandóan kellemetlenkedik, ez egy másik párkapcsolatban is kellemetlen, hogy miért talál meg mindig különböző módokon, és miért ír, megállás nélkül, miért nem fogja fel, hogy vége?


2018. jan. 19. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

1. minek levelezel te vele egyáltalán?

2. miért nem nézed levegőnek?

3. miért foglalkozol vele?


Ha nem reagálnál a leveleire előbb utóbb úgyis megunná.


Egyébként jelentsd fel, kérj távolságtartásit ellene.

2018. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mindegyik igaz, ki is próbáltam, és nem- nem kopott le, utána feltűnt újra 2-3 hónap múlva, egyszerűen eszébe jutok.

Most jutottak eszébe először a képek, amik nem annyira gázak, tehát nem meztelen képek, de azért amit én privátba elküldtem ezelőtt 1,5 éve, ne kerüljön nyilvánosságra egy ilyen beteg ember kezei közül...

Nagyon zavaró :( Nem tudom lehet-e kérni ellene, hisz nem lakik hozzám közel, csak ír, meg megkeres bárhol a neten...ahol lehet írni.

2018. jan. 19. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés.
2018. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Amennyiben nem fejezi be, és márpedig nem fogja, ez lesz az első!

Illetve mivel a kezembe van, hogy írta, hogy vannak képeim utána néztem, ezért is feljelenthetem...

2018. jan. 19. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Változtass számot, tiltsd facebookon stb.
2018. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindent megtettem, megtalál bárhol! Közösségi oldalakon, ha akar ugye annyi kamut csinál amennyit csak akar..
2018. jan. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!