Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít mikor ebben a kategóriában vannak 16 év alatti válaszok és okoskodnak?

Figyelt kérdés
sok kis cs.cska 13 14 15 éves gyerekek nagy tapasztalataikkal itt osszák az észt a helyett hogy inkább játszanának vmit. nálam felháborító mikor feltett kérdésre kinek mi a jó válaszol egy 13 éves
2010. jún. 5. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít hogy néha egy 15 éves jobban ért a szexhez, mint egy húszéves. Bár nem is idegesít, inkább elszomorít.
2010. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 16? Ennyi erővel a huszonév felettieket meg az zavarja ha 16 éves kis csicskák válaszolnak.az ír aki akar. elv 18 év alattiak egyáltalán nem lehetnének tt.
2010. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez van, ezt kell szeretnünk!
2010. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én már megszoktam, a 15év körüliek azt hiszik hogy okosabbak mindenkinél, majd elmúlik, annak amit meg írnak fele sem igaz.

20f

2010. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

amíg az Internet nincs korhoz és IQ-hoz kötve, ugyanúgy meg kell szokni, mint az idióta válaszokat/válaszolókat/kérdéseket



16F!

2010. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

habár hozzáteszem, én nem vagyok tapasztalt, épp ellenkezőleg: még szűz vagyok és nem is smaciztam, de NEM IS OSZTOM AZ ÉSZT


szal tisztelet a kivételnek :P

2010. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azt még elismerem talán 16év körül páran már kezdenek felnőni és azt mondom hogy csinálják ha nem ilyen hülye kérdések lesznek belőle hogy terhes vagyok...
2010. jún. 5. 17:29
 8/19 anonim ***** válasza:

kérdező, ezzel egyetértek

17:27-es vagyok

2010. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ezt nem úgy gondoltam úgy se lehet mit tenni ellenük nézzék az oldalt 15évesek és de ezekből általában olyan kérdések lesznek hogy inkább még vártak volna vele pár évet ...
2010. jún. 5. 17:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Én egyetértek...főleg amikor ki akarnak oktatni a szakterületemből, na az a szép :) És akkor leírja, hogy ő márpedig mennyire ért hozzá... a 8 általánost nem járta ki némelyik, de osztják az észt, igazad van, rettenetesen idegesítő. Legalább egy kategória lenne, ahol nem ez megy, de mindenhol sajnos.
2010. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!