Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy nő nem "mű"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy nő nem "mű"?

Figyelt kérdés
Utálom a műkörmöket, nem tetszik a festett szemöldök és nem járnék semmi pénzért szoláriumba.

2018. jan. 20. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Az értelmesebb pasiknál ez inkább előny. Szóval nyugi, ne is akarj olyan pasit, aki az ilyen agyhalott, mű cicababákra bukik..
2018. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehet igénytelen és igényes is.

A műköröm se minden esetben karvaly karom, hanem vannak rövidebb, ízlésesebb körmök például. De az is lehet igényes, ha valakinek csak simán ,,natúr" körmei vannak, rövidre vágva, tiszták legyenek, ez a lényeg. Amikor a saját köröm meg van hagyva hosszúra és sárga, barna, fekete, na az igénytelen.

A festett szemöldök is sokféle lehet. Mostanában az a divat, hogy ilyne bazi vastag szemöldököt festetnek/tetováltatnak a lányok, ami 80%-nak borzalmasan áll egyszerűen nem megy az arcukhoz. Cara Delevingne-nak lehet, hogy jól áll, de ugye elég kevesen hasonlítanak rá. De ami picit vékonyabb, nem annyira mű, igényes, úgynevezett szálas tetoválás, az pl. nagyon szép tud lenni, keretet ad az arcnak, természetes hatást kelt. Sokaknál probléma, hogy sajnos régebbi divathoz alkalmazkodva nagyon vékonyra szedték ki anno és mos már ki van ritkulva, hiányos, csúnya. Így értelemszerűen vagy a festés, vagy a tetoválás mellett döntenek.

A szolárium szerintem se való semmire. Amellett, hogy baromi veszélyes (bőrrák), a pirított r...nc sehogy sem tud szép lenni.

2018. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is festem a körmöm, de szeretem ha rövid és csak natúr színeket használok. A műkörmöt lekaparnám. Természetesen dús szemöldököm van és mikor be volt egyszer kétszer festve nekem egyáltalán nem tetszett. De volt aki ezeket kifogásolta rajtam.
2018. jan. 20. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Te annak érzed? Akkor neked az. Másnak nem. Vagy lehet, h neked sem. Nem tudom.
2018. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem, éppen ellenkezőleg.


Az összes eddigi páromnak több cucca volt túrázáshoz, mint sminkeléshez, és több időt töltöttek olvasással, mint szoláriumozással :)


Én ezt a típust jobban szeretem, a műnőket meg kerülöm, nem az én típusom, és én sem az övék, nem egymást keressük.



(ui: persze, ha férfiben olyat keresel, aki a kigyúrt, szolis, legújabb divatot követő, akkor gond, mert ők a műnőket szokták hajtani)

2018. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg rövid műkörmöm van és nem vagyok hülye műpicsha. Pusztán azért "kell", mert a saját körmöm gyenge, törik, szakad és nem marad meg rajta semmilyen lakk. :D
2018. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne probléma? Egy férfinak viszont bejön ha egy nő jó megjelenésű, ad magára. De a műkörmök és szolárium speciel már csak hab a tortára, ezt nem nézzük annyira...
2018. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk inkább előny. De azèrt legyen igènyes egy nő. Nem rád vonatkozik kedves kérdező! De randiztam már olyan lánnyal,aki (nem bonyolìtom) kb pasi szinten adott a kűlsejère. Öltözèke meg kb annyira èrdekelte, hogy ma is felvett valamit. Ès ő mondta, ha többet adna magára műnőnek èreznè magát. Természetesen nem îgy de.. a lényege ez volt...
2018. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Előny. Aki a mű dolgokra bukik az nem érdemel meg.
2018. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, a szoli mióta tartozik az igényességhez? Ha nem szolizok, mert fontosabb a bőröm egészsége, akkor igénytelen vagyok? Én járok körmöshöz, natúr, rövid, ápolt műkörmeim vannak, de nem festetem a szemöldököm és szolizni se járok, csak nyáron napozok. De a hajam, az öltözékem, meg úgy alapból minden rajtam ápolt. A túlzott smink, az állandó szolizás és a hosszú csicsás műkörmök, póthaj meg társai viszont nagyon is pichások, szerintem...a kérdező valami ilyesmire gondolhatott.
2018. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!