Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig belelovalom magam egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Sajnos eddig még nem talált rám a szerelem, de 15 éves koromtól kezdve mindig ha tetszett egy fiú/férfi, akkor belelovaltam magam, hogy uh biztos én is tetszem neki és majd egyszer járunk stb. Mondanom sem kell, hogy egyszer sem jött össze a dolog, és minden esetben pont emiatt olyan mály depresszióba kerültem, hogy öngyilkos akartam lenni. A mai napig ezt teszem és úgy érzem, hogyha ezt mág sokáig folymatatom, akkor annak semmi jó vége nem lesz.


Szinte mindig évben más férfi tetszik és mindig lelkileg megsérülök. Volt olyan is, hogy soha nem is beszéltem a pasival, csak egy helyen dolgoztunk és mégis tökre tetszett aztán elképzeltem, hogy én is tetszem neki. Mikor otthagyta a munkahelyet én olyan szinten összetörtem, hogy az hihetetlen.


Ez tudom, hogy nem normális, de nagyon nagyon szeretnék már ezen változtatni. :(



2017. dec. 27. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Erre mondják, hogy néma gyereknek anyja veri a fszát.

Ha tetszik egy férfi akkor mutasd ki, közeledj, beszélgess vele. A plátói szerelmet senki nem fogja viszonozni, hiszen nehezen halljuk a gondolataidat, ha amúgy a cselekedeteid teljesen az ellentétét mutatják.

2017. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Kicsi korom óta az a baj vele, hogy nem tudok megnyílni, nem tudom kimutatni az érzelmeimet. Mindig inkább elbújok és a magam kis világát építem fel, ahelyett, hogy normál ember módjára viselkednék. Úgy gondolom, hogy ezt azért teszem, mert rettentően félek az elutasítástól, a lenézéstől, attól, hogy majd megszólnak amiatt, hogy túl extrovertált voltam.

Sosem mentek az emberi kapcsolatok. :(

2017. dec. 27. 20:01
 3/10 A kérdező kommentje:
*velem
2017. dec. 27. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvalaszoltad a kerdesed. Felsz az elutasitastol, es ez teljesen normalis, mindenkinel igy van ez. Valtoztatni csak ugy tudsz rajta hogy akkor is beszelsz a fiuval ha felsz az elutasitastol vagy attol hogy masok elitelnek.
2017. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nagyon pofára esem és mindenki körülöttem majd rajtam nevet?
2017. dec. 27. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Senki nem fog rajtad nevetni.

Azt tanácsolom, hogy lépj ki a saját kis világodból. Döntsd le a falakat, amiben élsz és azokat a korlátokat, amik miatt nem élsz... Ha magadtól nem megy, járj pszichológushoz. Meglátod, mennyi különbség van élet és létezés között.

Mindenkit utasítottak már el, mindenki keveredett kínos szitukba. Nem te vagy az első, de garantálom, az utolsó sem... Biztos, hogy fogsz az életben kellemetlen helyzettel találkozni. Ezelől nem elzárkózni kell, hanem megtanulni, hogy ezek az élet velejárói.

2017. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

*döntsd le a falakat, amiben vagy. Bocs, ma nem megy az értelmes fogalmazás.

Még talán annyit, hogy érdemes lenne a lelkedet helyre rakni. Sok sikert :)

2017. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Talán azért vagyok ilyen, mert még sosem mutatta meg az élet milyen az igazi szerelem. HA egyszer sikerülne biztos felszabadulnék.
2017. dec. 27. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

üdv sorstárs, én ugyanez vagyok pepitába


25/L

2017. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#5, nemhogy eddig estél mindig pofára?

Ez a rejtőzködő élet sohasem vezet sehova.

2017. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!