Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma, ha egy nő nem "mű"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy nő nem "mű"?

Figyelt kérdés
Utálom a műkörmöket, nem tetszik a festett szemöldök és nem járnék semmi pénzért szoláriumba.

2018. jan. 20. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

" szoli mióta tartozik az igényességhez?"


Ugyanazóta, amióta feltöltött száj és mell, a ri'bi rendszám és társai

2018. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Cicaviadal hoppácska. :D
2018. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Napi figyelem**rva...


Jól van, pici lány, kapsz buksisimit, mert te jobb vagy másoknál, mert ők gonoszak és MŰŰŰŰŰŰK!

2018. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Előny.
2018. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb,hogy jól érezd magad a bőrödben és szeresd magad.

Ha egy "mű" lány így van vele, csak akkor érzi jól magát, ha mindig meg van csinálva a szemöldöke,körme stb, akkor mi van? Az ő dolga.

Ha te nem érzed jól magad ezekben, akkor nem csináltatod meg magadon és kész.

A legtöbb pasi észre sem veszi, hogy műkörme van a csajnak,akivel randizik vagy csak körömlakk.Ugyanúgy a szemöldököt sem figyelik,csak azt veszik észre,ha valakinek nagyon elüt az arcától.

A szolárium is normális mértékben fel sem tűnik.(a hiánya sem).

Egyedül azt veszik észre biztosan, amikor valaki agyon van szolizva.

Szégyen, nem szégyen, hittem már pár lányra azt,hogy cigány, annyira agyon voltak szolizva. Ha túlzásba viszik, az nem szép, de egy kis szín még fel sem tűnik senkinek.

2018. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Önigazolásért jöttél ide? Szerintem meg nézzen mindenki úgy, ahogy jól érzi magát. Engem az sem zavar ha valaki kékre festi a haját ha neki az tetszik...
2018. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem probléma, a természetesség is lehet szép.
2018. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne csináltass körmöt, ne fesdd a szemöldöködet és ne szolizz.

Mások meg fognak, mert nekik jó.

Ettől te se jobb, se rosszabb nem leszel, az ítélkezéstől viszont rontasz a kisugárzásodon, ami miatt nincs pasid.

2018. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!