Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felzaklatott egy fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felzaklatott egy fénykép amit átküldtem neki anno, akkor ez azt jelenti, hogy nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

Még az ismerkedés elején átküldtem neki egy képet, kedveskedésből, jót leveleztünk, jól esett neki.

Amikor elváltak útjaink minden "emlék" nyomát kitöröltem, azt a levelezést amiben a kép is volt. Most ahogy a memoriakártyát rendeztem megtaláltam a képet, és olyan fájdalmasan érintett, felidéztem a szép emlékeket, olyan üresnek éreztem magam hírtelen.

Ennyire nem szenvedtem sose😶


2018. jan. 21. 11:51
 1/10 anonim válasza:

Ha fájdalom ér akkor töröld ki.

A múltadat ki kell törölni.

Szerintem ha a múltba nézel akkor fáj ha a jelenbe akkor örlődsz ha jövőbe akkor pedig depresszióba esel.

Ha a múltat nézed a jövőben az fog valóra válni.


A múltat változtatni nem lehet, de a jövő a kezedben van.

2018. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néha azt kívánom, bár sose történt volna ami, és a barátságunk ne ment volna rá...
2018. jan. 21. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
menj vissza hozza. a kovetkezo vagy a mostani partner csak egy vigasz díj ! ehez merten torold azt a kepet , hogy sosem lesz olyn jó senkivel mint vele volt korabban..
2018. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha lehetne visszamennék. De ez nem olyasmi, hogy csak úgy újrakezdjük.


A képet sem bírom még törölni, nem nézek rá ugyan, de most úgy érzem, ha kitörlöm, akkor belölem vész el valami.

A szakítás után düh/harag megkönnyítette volna.

2018. jan. 21. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
te dobtad?
2018. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,

És nem is tudhatja meg miért léptem ki egyik napról a másikra.

2018. jan. 21. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
de lehet tudja... o kuldott egy kepet nem reg igaz?
2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem tartjuk a kapcsolatot, nem képküldös típus.

És nem tudja az okot.

2018. jan. 21. 19:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Az okot csak a közvetlen családom tudja, senki más, még barátok sem, ő pláne nem.
2018. jan. 21. 19:40
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem származás, nem belső nem külső tulajdonságai miatt dobtam el.

Ok nálam merült fel, ami engem döntött romba. Nem, a kapcsolat nem bírta volna ki.

2018. jan. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!