Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves, vonzerejük virágáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves, vonzerejük virágában, fénykorában lévő nők! Ti szoktatok arra gondolni, hogy nektek mennyire jó dolgotok van?

Figyelt kérdés

Kismillió statisztika van erről, hogy a fiatal nők a jelen társadalomban mennyire előnyt élveznek. Ők a társadalom "gyöngyszemei", és úgy is kezeli őket, viselkedik velük mindenki mintha ők drága kövek lennének. Akkor is különlegesnek tartanak (főleg a férfiak) ha amúgy az ég világon semmi különleges nincs benned, csak hát akkora érdeklődés van a nők iránt ebben a korosztályban, hogy már alapból különlegesnek számítasz. Nem várnak el tőled semmit, feltétel nélkül segítenek. Ha pl. nem megy a matek az egyetemen és ezt kiírod fb.-n a csoportba, 10-en írnak rád, hogy jaj én nagyon vágom ezt, hadd segítsek (természetesen ingyen), vagy ha elromlik otthon a vízvezeték, akkor is 10 férfi teper és erősködik, hogy jaj én nagyon értek ehhez, pár perc alatt megszerelem neked. stb. Ilyen kiváltságokban biztos részetek van. Nem valami nehéz az élet nektek, gondolom :) Hiszen mindenki oda van értetek. Többek között én is.


De belegondoltatok már valaha, mekkora különbségek vannak nők és nők között? Most jöttem haza a boltból (ott ihletett meg a kérdés) és végig néztem az ottani 40 év körüli árufeltöltők, hússzeletelő, pénztáros nőkön... és az a gondolat futott végig rajtam, hogy úr isten, mekkora különbségek vannak nő és nő között. Ezek a nők már senkinek sem kellenének. Az ég egy adta világon senkinek, még egy csöves-nek sem! Szó szerint. Még egy kocsmatöltelék alkoholistának vagy egy csöves-nek sem, vagy csak ha nincs ló jó a szamár is alapon kellenének. Egyéb már férfiról álmodni sem merhetnek. Pedig hát nem rossz emberek ezek, dolgoznak keményen, de mégis a természet így elbánt velük. Vajon 20 évvel ezelőtt ők utánuk is döglöttek a férfiak? Lehetséges amúgy, csak az idő, a kor a nők legfőbb ellensége.


Szóval vissza a kérdésre. 20-25 éves nők, ti tisztában vagytok vele és szoktatok rá gondolni, hogy fú most nekem milyen jó dolgom van? Mennyire engem akar minden férfi? Arra esetleg szoktatok gondolni, hogy később mindez megváltozhat, és hogy most kell kiélveznetek az életet és a vonzerőt amit a természettől kaptatok, mert nem fog ez örökké tartani?



2018. jan. 22. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%

De amúgy annyira jó, hogy valaki itt leír egy teljesen valóságos jelenséget, feltesz egy teljesen jogos kérdést, és csak olyanokat talál, akik mind hányatatott sorsúak, és elmondásuk szerint gőzük nincs, miről beszél. Komolyan, aranyba kéne foglalni azt a szólást, hogy "a jelenlevők mindig kivételek", és fel kéne tenni veretes betűkkel az oldal logója mellé :D


Az ide kiíró nőknek üzenem, hogy próbálják ki a tindert csak egyetlen napig. Nem kell válaszolni senkinek, amúgy sem teszitek, szóval nem lesz nagy különbség. Csak nézzétek meg, hogy az elmondásotok szerint átlagos külsőtökkel hány üzenetet zsebeltek be.


Egyébként az ide író nők látványos értetlenkedéseire válaszolva: a kérdező nem úgy értette, kedves lányok, hogy automatikusan mindent megkap az, aki fiatal és csinos. Hanem úgy, hogy gyakorlatilag bárhol felhasználhatja a vonzerejét annak érdekében, hogy érvényesítse az érdekeit. Egy csinos stoppoló lányt egy pillanat alatt felszednek, egy magányos fiú ácsoroghat órákig is. Ha az utcán elkezdesz sántítani azzal, hogy kificamodott a bokád, rögtön ugrani fog pár élelmes férfi, hogy rá támaszkodhatsz, ő segít. Ha elejtetek valamit, lesz olyan az egyetemen, aki megáll, és felveszi, hogy szóba álljatok vele. A kérdező arra gondolt, hogy nálatok állandóan próbálkoznak a fiúk, és ti ezt ki is használhatjátok. De játsszátok csak a hülyét, mintha nem értenétek, miről van szó. Komolyan, legyen már valamelyik magát csinosnak tartó ide író csajban annyi, hogy a kedvemért beírja mondjuk a Pesten Hallottam-ba, hogy valamit nem ért matekból, van-e egy kedves matekos, aki segít neki! Csak hogy előremozdítsuk a tudomány ügyét.

2018. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a 25-30-as korosztályt erősítem, és most érzem magam "vonzerőm virágában, fénykoromban" (mily költői :D) Külsőre-belsőre is sokkal jobb passzban vagyok, mint pár éve.

20-25 éves koromban nagyon nem volt igaz rám, amit idefent összehordtál (a költőn kívül minden bizonnyal valami keleti bölcs is elveszhetett benned, igaz, jó mélyen). Most sem mondanám annak, de jobb a helyzet. Emberfüggő a dolog, nem korfüggő. Önmagában a fiatalság értéke 0, sőt még hátrány is lehet. Egy fiatal is lehet rossz ember vagy éppen kevésbé szép, míg egy idősebb is lehet jó ember és bomba formában.

2018. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

#11

Az, hogy a JÓ CSAJOKNAK nyalja a talpát pár kangörcsös egyed, nem jelenti azt, hogy a 20-25 közötti nőknek nincsenek gondjaik.

Én értem, hogy a cicababákért áll a sor, de olyat benyögni, hogy "nem valami nehéz az élet nektek" elég bicskanyitogató.

Egyébként én regisztráltam anno a tinderre, 1-2 hétig használtam (ami több, mint az általad említett 1 nap), semmi nem történt, senki nem írt.

Azt meg tényleg soha nem fogom megérteni, miért "jó" egy lánynak attól, hogy pár igénytelen kanos pasi meghúzná...

2018. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%
(Irónia mód on) Azannyát, nők, asszonyok, hát ennyi, menjetek fel a tinderre! :D És örüljetek, ha a fukszos Kolompár Dzsekszon, a triplatokás Kocka Béla meg a felesége mellől félrek.rni szándékozó Negyvenes Lajos jobbra húz titeket, vagy rátok ír, hogy "hé, duknék!" :D :D Nem is értem, hogy nem veszitek észre, milyen jó dolgotok van :D :D (Irónia mód off)
2018. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
98%
Ja, 25 évesként 400 Ft-os órabérrel szívtam, örültem neki, ha a szüleim normálisan vendégül láttak havonta, és nem akartak épp a lusta öcsém csicskásának nevelni.
2018. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes és ítélkező vagy Kérdező! Mi történt megbántott egy lány, ezért nézed le a nőket és kárörvendesz, hogy a jövőben senkinek sem fog kelleni?
2018. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én arra szoktam gondolni, hogy nem sokára 23 leszek, és meredeken zuhanni kezd a szexpiaci értékem. Most igyekszek fogni egy 40 éves csúcson lévő pasit, de nagyon nehéz, akkora értük a verseny. Pedig sürget az idő, mert 25 fölött nem fogok kelleni a kutyának sem, legfeljebb maradnak a 20 éves szüzek, akiknek kell egy jó milf gyakorolni.

Ezért is vagyok fent Tinderen, ott van a legtöbb 40 éves jópasheee. :*

2018. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bocsi de egy tizest tévedtél 😀

20-25évesen fénykor????Még csak tapasztalgat olyankor...

2018. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

27 éves koromig kb. rám sem néztek a férfiak, egy szánalmas kapcsolatom volt, de ott is azért jött velem össze a csávó, mert a barátnőm összehozott minket.


Minden buliban leszartak, minden pasi a nálam nagyságrendekkel jobb barátaimmal táncolt, flörtölt, én csak ácsorogtam mint 4. kerék 99%.


A párom az első, aki magamért szeretett belém és akinek közel 100%-os a külsőm is.

2018. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11-es, max. respect!
2021. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!