Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontoznak le ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontoznak le ilyeneket a nők?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés,hogy "férfiak,milyen egy ellenállhatatlan nő számotokra",erre az alábbi nőt linkeltem be,aki valami meseszép arcú,de még ha valaki ízlésficamos is,objektíve simán meg lehet állapítani,hogy vonzó nő:


[link]


Először 0,azaz nulla százalékra lepontozzák,mint ha ettől most csúnyává változott volna,majd azért 27-re felment.


Ennyire irigykednek itt vagy sajnálják egy férfitól a szépet? Komolyan érdekelne milyen sivár érzelmi oka van az ilyen pontozgatásoknak.


2018. jan. 22. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Kiirta talan, hogy nok pontoztak le?
2018. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Persze, biztosan a gonosz nők pontozták le, nem pár műmacákat szerető férfi. Szerintem szép lány, bár meg van rajta szaladva a retus (bőr).
2018. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem,de elég könnyű kikövetkeztetni,ha mindig a női válaszokat pontozzák fel,a férfiakét meg le.Legalább a hülyét ne játsszuk már,hogy biztos férfiak pontoznak le egy vonzó nőt..
2018. jan. 22. 17:28
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelmű, hogy irigység vezérli őket. A nők nem szeretik ha más szebb náluk.
2018. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez egyáltalán nem így van, ki az a hülye aki nem szerint pontoz? Neked sincs sok eszed, hallod, nő vagyok és ez egy nagyon szép lányka.
2018. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellene találgatni arról, hogy ki pontoz le, ezt sehol sem mutatja. Még a válaszokból sem mindig kivehető, hogy férfi vagy nő írta-e, nem hogy pontozásból.

Engem is pontoztak már le úgy, hogy érthetetlen volt számomra, szerintem teljesen fölösleges ebben értelmet keresni. Sokszor randomból megy, olyan is van hogy elsem olvassák/nem nézik azt, amit pontoznak:D

2018. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Linkeld be a kérdést.
2018. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nő vagyok de még így is látom,hogy nagyon szép a lány. Ezt minek pontozgatni? Ha valakinek ő tetszik (teljesen jogosan mert wao) akkor az szuper. Nem hiszem,hogy ezt nők pontozták le :/
2018. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Engem nők pontoznak le szerintem (mert be is szólogatnak), mikor mondom, hogy nekem nem tetszik a szőrös mellkas.
2018. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
En pl sose pontozok ilyen kerdeseknel, ahol ferfiak linkelnek noket. Olyan kerdeseknel le szoktam pontozni a nok valaszait, ahol nekunk tetszo ferfiakat kell linkelni, ott lepontozom, aki szerintem nem jo pasi. (Nem kell belekotni, miert, csak, mert szerintem a szazalekok is kifejezik ilyen esetben, hogy az adott linkelt ferfi sok nonek bejon-e, vagy csak annak aki linkelte.) Ezen logika alapjan siman elkepzelheto, hogy a ferfiak linkjeit pedig mas ferfiak pontozzak, hogy sajat velemenyuk alapjan mennyire szep az adott lany.
2018. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!