Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket arról a srácról akit annyira utálok?

Figyelt kérdés

Már kb 50x álmodtam vele az elmúlt hónapokban de olyankor is amikor egyáltalán nem találkoztunk akár több hétig. Először is azért azt elmondanám, hogy eleinte nekem azért tetszett. Csak messziről, futólag láttam és akkor azért megnéztem mert valamiért tetszetős volt pedig nem kifejezetten az esetem, de azért elég helyes (bár barátnőim már nem így gondolták :D) szóval csak ártatlanul ránéztem párszor.

Aztán mint kiderült ő ezt tök nem így vette és én is bejöttem neki vagy mi...Szóval tök rám kattant, de ezt akkor nem vettem észre csak utólag tudtam meg, ahogy azt is, hogy belémszeretett. A lényeg az, hogy már alakult valami a mostani párommal amikor ő elkezdett felém közeledni normálisan én meg kissé elutasító voltam, de nem szivesen mert tényleg nagyon intelligensen és kedvesen közeledett, még nem is viselkedett így velem senki. Aztán valahogy már többször találkoztunk, micsoda véletlen és hát ő próbálkozott azért de nekem addigra már a barátom fontosabb volt. Aztán amikor megtudta, hogy barátom van tök megváltozott a viselkedése és nagyon bunkó lett velem, sokszor nagyon megsértett engem vagy a barátomat. Olyan kis sunyi megjegyzésekkel amiken utána még órákig kattogtam és ő meg ott vigyorgott magába mert sikerült felhúznia, ilyenkor legszívesebben fejbe vertem volna. Egyébként mindenki szerint jófej, csak engem tisztel meg ezzel a viselkedésével és emiatt senkivel nem tudok osztozni az utálaton. Ő meg azt állítja, hogy nem érdeklem mert senki vagyok/hülye/ostoba/gyökér stb de szerintem ha nem érdekelném nem foglalkozna velem nem?


Én meg azt nem értem miért álmodok vele vagy miért olyanokat. Ma azt álmodtam, hogy valami kihalt fürdőbe(vagymi?) voltunk és ő kísérgetett meg előtte öltöztem át(???) aztán megvédett a zombiktól vagy szellemektől vagymi. De sokszor álmodok olyat, hogy van köztünk valami vagy hogy ő vigyáz rám vagy véd meg valamitől. Sőt van olyan, hogy őt keresem de nem találom. Fogalmam sincs ez miért van vagy mit jelent, a barátommal is szoktam álmodni van, hogy mindketten benne vannak, akkor azt próbálom elkerülni, hogy meglássák egymást. A legrosszabb az, hogy álmomba mindig más, sokkal kedvesebb és ilyen "védelmező" szerepet tölt be és én folyton vele akarok lenni mert vigyáz rám, aztán felébredek és eszembe jut mennyire bunkón és gonoszul viselkedik velem. Jó lenne kiverni a fejemből de egy ilyen álom után egész nap ezen gondolkodom.


2017. júl. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

A srác berágott, mert azt hiszi hülyítetted.


Én is egy csomó ilyet álmodtam régebben, mert az elérhetetlen/ismeretlen sokkal vonzóbb volt, mint a még nem kialakult szerelem.


Szerintem úgyis szakítás lesz a vége mindkét sráccal, szóval ejtsd a barátod és próbálj meg közelkerülni ahhoz, akiről álmodsz.


Nem tehetsz róla, de felemészti az egyik a másikat.. nem lehetsz úgy valakivel, hogy másra gondolsz.. nem vagy meg házas, szerintem lépj.

2017. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló véleményét tartom én is. Tisztázd le magadban mit is jelent számodra , mert ez így minden csak nem utálat.
2017. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tini párkapcsolatok a T betűnél.


Sráccal meg rendezzétek a viszonyotokat.

2017. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!