Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyeneket a párom barátja?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy barátja, de inkább ismerőse akit én nyáron ismertem meg akkor mutattak be neki. Amúgy nagyon kedves, jófej volt de velem mindig elég távolságtartó, csöndesebb volt perszr beszélgetni tudtunk de furcsa volt. Aztán tegnap egy kis összejövetel volt ahol ő is ott volt, és mikor meglátott monda is, hogy mennyire csinos vagyok, megköszöntem semmi extra. Aztán az este folyamán sokszor odajött beszélgetni és olyanokat mondott, hogy “csodaszép vagy”. Én nagyon meglepődtem zavarba is jöttem mert nem szokott ilyeneket mondani. És feltűnően sokat akart velem lenni, folyton nézett, nem is értem. Eddig teljesen más volt. Egyébként nagyon szimpatikus, helyes pasi dehát barátom van... Akit ő ismer is, nemtudom így mégis mit akar.
2017. dec. 23. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amőbázni szeretne veled.
2017. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rá vagy állva, csak egyfajta Patyomkin-erkölcsöt próbálsz itt magadra erőltetni.
2017. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

2-es válaszán jót derültem :-)


Szerintem te is tudod, hogy mit szeretne, miért kérdezed meg a teljesen nyilvánvalót?

2017. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha imponál neked, rég rossz. Szakíts a barátoddal mielőtt bármi is történne. Micsoda barátai vannak...
2017. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Látom nagyon izgat téged párod barátja.. szép mit ne mondjak. Szakíts szegénnyel.
2017. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod megkérte, hogy teszteljen le téged. Azért a hirtelen érdeklődés a semmiből.
2017. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Tényleg csak tesztelgetett a párod? :(
2018. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!