Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van nála így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van nála így, hogy ő mindenből a drágát akarja, én viszont nem tudnám megvenni neki ezeket?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni/ismerkedni pár hónapja egy 22 éves lánnyal. Nagyon szimpatikus, és nagyon tetszik. Személyesen még nem találkoztunk, mivel én 3 műszakban dolgozom, és van köztünk egy kis távolság is, persze ez nem lenne gond. Csak sajnos észrevettem, hogy nagyon érdeklik az anyagiak. Komoly dolgokról is beszéltünk már, és akkor mondta hogy ő szeret jól élni, ha eljegyzésre kerülne a sor, ő szeretné ha a vőlegénye gyémántgyűrűt venne neki, de semmiképp ne egy kis gyémánt legyen benne. Ami a gyerekvállalást illeti, Stokke babakocsit akar, ha egyszer gyereke lesz. Azt is megjegyezte, hogy az összes eddigi pasija többmilliós sportkocsikkal szaladgált.

Na ez eddig jó, csak az a baj, hogy nekem nincs autóm. Nem tudok többszázezres babakocsit venni gyereknek. És 30-40 ezernél drágább aranygyűrűt sem tudok neki venni, gyémántgyűrűt félmillióért meg pláne nem. Ezeket tudja is, ahogyan azt is, hogy nem palotában élek, nem milliókat keresek havonta. Azt mondta ennek ellenére találkozna velem. Mennyi esélyem van így nála? Megéri egyáltalán találkozni vele?


2018. jan. 22. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Gyémántgyűrű mi? :D Tipikus sztereotip kamu a szokásos kesergések esszenciájával, kicsit túltoltad.
2018. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Próbàld meg de ne éld bele magad.

Sajnos õ màr màs szinten jàtszik,gondolhatod milyen körökben mozog,gondolom hiperszexi is,nem tudsz sajnos neki értéket demonstràlni,ide a belsõ meg,hogy céltudatos vagy nem elég.

2018. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esélyed nála, de nem az anyagiak miatt. Aki ilyen szempontok szerint válogat, azzal nem szabad szóba állni.

Rengeteg nála normálisabb nő van még.

2018. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu egy próbát megér.
2018. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, nem akarlak megbántani, de mit akarsz te egy ilyen csajtól?! Te is tudod jól, hogy soha nem fogod tudni megadni neki ezeket a dolgokat, mert az igényei nem a te pénztárcádhoz valóak! Vagy részletre akarsz neki gyémántgyűrűt venni? :D Ha tényleg nem viccelt ezekkel, akkor a te 30-40 ezer Ft-os sima arany gyűrűdet úgy hozzád vágja, hogy csak na.


"Az összes eddigi pasija többmilliós sportkocsikkal szaladgált." - miről beszélünk? Te egy 300 ezres kocsit nem tudsz a feneke alá tolni...


"Stokke babakocsit akar, ha egyszer gyereke lesz" - aha, jó... használtan 80-100 ezer egy ilyen babakocsi... tudsz te neki olyat venni?


Szállj le kicsit a földre, ez a csaj baromira nem melléd való. Felesleges randizni is, mert te beülnél vele egy olcsó étterembe, ő meg gyertyafényes vacsit akar vörözsrózsa csokorral.

Keress egy kevésbé anyagias csajt, aki ráadásul normálisabb is tőle, mert ez nem fog neked anyagilag menni.


Egyébként jó bunkó is, mert tudja hogy állsz anyagilag, de azért a fejedhez vágja hogy ő milyen életet akar, pedig tisztában van vele, hogy ez veled nem fog neki megvalósulni.

2018. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugye akkor ő is venne neked ennyi értékben amit akarsz?
2018. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aranyásó.
2018. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt valaki kamuzik, vagy te, vagy a lány.

Érdekes, három év házasság alatt nem jött szóba, hogy milyen babakocsit akarok. Te beszélgettél már nőkkel?

2018. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értelmes férfi ilyen csajjal nem is foglalkozna.
2018. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sok értelmét látom, de te tudod.
2018. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!