Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiért lehet megvenni egy nő tényleg önzetlen szeretetét és ragaszkodását?

Figyelt kérdés

Leültem, osztottam, szoroztam és erősen elgondolkoztam, hogy mi lehet az a vagyon amivel tényleg magamhoz láncolhatok érzelmileg egy nőt és megvehetem a szeretetét.


Gondoljátok, hogy létezik az a magyar kereset ami képes erre, vagy ki kellene menjek hozzá külföldre ?

Ti mit gondoltok mekkora az a havi bevétel, vagy bankszámla, egzisztencia ami képes kivívni egy csinos/átlagos/csúnya nő valós szerelmét ?



2015. aug. 2. 20:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmas vagy haver.

Facen végezz közvélemény kutatást

2015. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Semennyiér azt nem lehet pénzben mérni .....ki kel érdemelni a sok tõrõdéssel õnzetlenségel és feltétel nélküli szeretettel.
2015. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
Igazi szeretet nem vehetsz semennyiért, maximum találhatsz olyat aki úgy tesz, mintha.
2015. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Mérhetetlenül buta vagy. Nincs az a pénz, ami bárkiből olyan VALÓS érzelmeket váltana ki, amik egyébként nem léteznek. Nem fogsz tudni senkit megvenni úgy, hogy önzetlenül szeressen, hiszen akkor máris nem önzetlen a szeretete, csak a pénz miatt van. Persze van az a pénz, amit ha az erre megfelelő "nővel" kombinálsz, szerezhetsz magad mellé valakit hosszútávon, de abban sem őszinteség, sem önzetlenség, sem valós szerelem nem lesz. Sem itthon, sem külföldön, sem ma, sem holnap.
2015. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nem lehet pénzen megvenni, amúgy sincs jogod senkit magadhoz láncolni semmilyen formában.

Te vagy szórakozol és hülyíted a népet, vagy tényleg ilyen szánalmas vagy.

2015. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%
Legalább 7 számjegyű összeg.
2015. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz vele, neki már úgysincs gerince...

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Semennyiért. Már az elég nevetséges, hogy ilyesmi valóban felmerül benned.

Szerelmet, boldogságot, érzelmeket nem fogsz tudni megvenni, lehet bármennyi pénzed...

2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

ezért még fizetni is? gusztustalan gondolat,

egyébként sem éreznek más emberek.


talán meg lehet venni,vannak akiket meglehet venni,elvégre pénzért mondjuk 50ezer forintért,találsz olyat aki ölne simán....na akkor biztos van olyan is aki ennyiért szeretni tud :DD

2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
46%
Biztos találsz olyan nőt, de az nem téged fog szeretni, hanem a pénzedet. A kérdésedre válaszolva, minél több pénzed van, annál jobban fog ,,szeretni"
2015. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!