Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Igazam van, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Igazam van, ha azt mondom csak a kisugárzás dönti el, hogy szerintetek ki a ti súlycsoportotok és ki nem?

Figyelt kérdés

Megfigyeléseim alapján nem is a szépségtől lesz valaki jó nő. Mert látok nagyon szép lányokat, akikre mindig olyan fiúk pályáznak akik (most nagyon nagyon csúnyán fogalmazok, elnézést: )-nek inkább el kellene bújni vagy zacskót húzni a fejükre. És először nem is értettem hogy hogy nem szégyenlik el magukat amiért annyira lealacsonyítják a lányt hogy azt feltételezik hogy esélyük van. Aztán megtaláltam a közös jellemzőiket ezekeknek a lányoknak: ált. introvertált, szuper kedves, csendes lányok.

Aztán ott a másik oldal: a kevésbé esztétikus lányok akik viszont vonzák a helyes fiúkat, mert nekik pedig van valamiféle....karizmatikus kisugárzásuk.


Ti mit gondoltok erről?

Valóban a kisugárzás jelent mindent?

Pontosan milyen az a "jó nő" kisugárzás? Miben nyilvánul meg?


Válaszaitokat kíváncsian várom:)


2018. jan. 22. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol sem látom azt, amiről beszélsz.
2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"És először nem is értettem hogy hogy nem szégyenlik el magukat amiért annyira lealacsonyítják a lányt hogy azt feltételezik hogy esélyük van"

Dafakk.

2018. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van benne valami, én is ezt vettem észre.

20/N

2018. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a kevésbé szép lányok egyszerűen nem annyira taplók, hogy mások fejére zacskót húzzanak. Egyszerűen tisztában vannak azzal, hogy ők is csak emberek.
2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez a kisugárzás dolog úgy hülyeség ahogy van.A jó pasi kevésbé csinos lány mögött az áll hogy a jó pasinak elege lett hogy a jó nők után szaladgáljon. Az életkor előrehaladtával megváltoznak az igények a nők irányába. Nem lényeg már hogy jól nézzen ki hiszen egy idő után úgyis megfakul ha egy életre keres valaki párt akkor más szempontok lesznek fontosak. pl: hogy viszonyul a gyerekekhez, megcsinálja e a házimunkát, nem idegesít halálra baromságokkal.

A jó nő rossz pasi felállásban meg az lehet hogy a jó nő talált egy pasit aki oda van érte, hercegnőként kezeli. Ha egy jó pasival áll össze akkor mindig izgulnia kell hogy az majd hátha talál magának egy még jobb nőt.


A fentiek értelmében a jó nő fogalma az évek alatt folyamatosan változik.

2018. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy a karizmaitusan bunkó flegma pi**ákat szúrtad ki példaképül? Ha valaki nem esztétikus, mégis sor áll nála, az általában azért van mert egész nap szépítkezik, naponta posztol instára és minden erejével azon van hogy szexinek adja el magát. Kibírni nem lehet mellette, mindenki csak megdönteni akarja. Az ilyen lány "presztizsből" nem megy egy pasi közelébe se aki nem kigyúrt meg jóképű, nehogy valaki alacsonyabb kategoriának nézzék. A kijelölt bikáknak meg mindent elnéz, a padlót is felnyalná előttük.


Nem tudom ebbe mi a jó, ez nem kisugárzás inkább undormány.


Kisigárzása annak van aki jó fej, közvetlen mindenkivel. Tudja magáról, hogy szép csaj, de nem ez határozza meg minden percét. Barátokat és minőségi kapcsolatokat gyűjt, nem hódolókat. Az ilyenekre tényleg tapadnak és nem csak megfektetni, hanem feleségnek akarják.

2018. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisugarzas dolog nem hulyeseg.

Ugyanaz a nő ha boldog, kedves, mosolygos egész mást SUGÁROZ mintha zsörtölődő lenne, bunkó és sunyin nézô.

De ja, nem számit a kisugarzas :DDD

2018. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!