Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak én kezdeményezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak én kezdeményezem a beszélgetéseket facen, akkor nincs sok esélye a dolognak? F/21

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kezdtem beszélgetni egy csajjal facen, de még nem találkoztunk, mert kb. 50 km lakik tőlem. Mindig elbeszélgetünk ha ráírok.Viszont ha kifogyok a témából, akkor megszakad a beszélgetés. Visszakérdez, de nem vet fel új témát. Szerintetek hagyjam?

2018. jan. 22. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd. Elvan veled, de nem érdekled komolyan.
2018. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen.Csak akkor beszéltünk ha én irtam neki,és általába èn hoztam fel neki a témákat.

Futottam utána,kár volt :)

2018. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Lehet arra vár, hogy hívd el végre találkozni és ne csak írogassatok, ami nem valós kommunikáció. 50 km semmi, én napi szinten utazok annyit suliba.
2018. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha akar keres. 20/N
2018. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, annyi különbséggel, hogy egyszer-kétszer a pasi is rámírt. Ettől függetlenül a beszélgetések jó 95%-át én kezdeményeztem, ezt kemény 2 hónapig bírtam. Mivel sose vitt el igazi randira (mindig a kifogásokkal jött) végül befejeztem vele, mert ennek így semmi értelme nem volt.


Szóval szerintem hagyjad, kár olyan szekér után futni,ami nem vesz fel. Ha érdekelnéd, keresne ő is téged ugyanúgy. Előbb-utóbb te is megunod ezt.

2018. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Ha érdekled, jelet fogja adni.
2018. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hívd el és kiderül!
2018. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos kár a gőzért
2018. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, én alapból csak olyan pasiknak írok vissza, akik bejönnek. De mivel utálok chatelni, nem vagyok ott túl bőbeszédű(csak élőben). Ezt meg is szoktam mondani. Ilyenkor vagy veszik a lapot és elhívnak találkozni, vagy azt hiszik, hogy nem tetszenek nekem és elkezdünk egyre kevesebbet beszélni, mígnem abba is marad :D Ajánlj fel egy nyamvadt találkozót, ha bejössz neki, belemegy. Ha nem, akkor keresel mást.
2018. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megéri szerinted,akkor hívd el randira. Ha benne van,elmegy,akkor érdekled.

Ha terel,dolga van,majd máskor,akkor valószínű nem igazán érdekled,hagyd.

50km semmi.

Egyébként nekem se tetszene,hogy nem kezdeményez beszélgetést és hogy neked kell témákat fellöknöd.

Én nem biztos,hogy erőltetném a dolgot, de egy randit megéri felvetni, hogy ne agyalj rajta utána,hogy mi lett volna ha.

Bár én úgy gondolom,hogy neki is érdeklődni kéne, beszélgetni és keresni téged.

Egy kapcsolatban is 2 embernek kell dolgoznia a dolgon, nem elég,ha az egyik pedálózik, a másik meg tűri,de maga nem tesz semmit.

2018. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!