Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tízes skálán mekkora szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tízes skálán mekkora szemétség átküldeni egy közös ismerősnek egy udvarlóval folytatott online beszélgetéseket egy az egybe?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Most már ezt is skálázzuk? :-)
2015. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10/10
2015. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé, bár van olyan, amikor indokoltnak tartom (pl. ha húzza a másik agyát, és akkor az illető segítséget kér egy barátjától, hogy döntsön)... szóval pont ezért nem tudok konkrét számot mondani, mert nem mindegy, hogy segítséget kér, vagy együtt röhögnek rajta, vagy nézd már ez a pasi milyen cukiiiiiiiii, mert az elsőt megértem, de a másik kettő nálam már nem érthető.
2015. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10/16 meglehetősen gyerekes megoldás
2015. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer megcsináltam, név nélkül elküldtem a legjobb barátomnak. Egy közös ismerősről volt szó, aki egyébként ha jól tudom fizikus, de nem ez a lényeg. Olyan minősíthetetlen beszólásai voltak, hogy segítséget kellett kérnem, hogyan koptassam le. Nem árultam el, kivel folyott a beszélgetés.

Miért akarod elküldeni?

2015. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem elküldeni akarom, hanem elégtételt venni. Akkor 10/10?
2015. nov. 5. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Akinek elkuldod azonos nemu veled es neki is bejonne a masik nemu, es mivel neked udvarol ezert ez a masik azonosnemunek rosszul fog esni?

Azt tudod h lehet h neki is benyalt csontig mar?

2015. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire mély a kapcsolat a közös ismerőssel.Amikor nagyon mélyponton volt egy kapcsolatom,akkor elküldtem az akkori pasim beszélgetését,hogy ő mit gondol kettőnkről.Gondoltam,megmutatom a másik részét is a dolognak,meg egy férfi csak objektívebben ítél.
2015. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A közös ismerős egy elmebeteg troll.
2015. nov. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!