Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál azért egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért egy csajjal mert a szülei nem engedik nállad aludni és te sem aludhatsz nála? És hogy ritkán engedik havonta 1 szer esetleg bulizni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is egy ideig nem aludhattam a barátnőmnél, de addig találkoztunk napközben.. akkor is lehettünk együtt kettesben!
2010. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sunázd meg, aztán menjen haza az utolsó busszal, nem kell ottaludnia
2010. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Kapcsolatotok idejétől. Szereted e vagy csak azért az együttalvásért szeretnél vele továbbra is együttmaradni? sok minden
2010. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2,5 éve vagyok a barátommal, és a szüleim még mindig nem engedik, hogy "csakúgy" nála aludjak. Kb 3/4 éve voltunk együtt, mikor először nálunk aludt, és 1 éve, mikor én először náluk, és azután ha volt is ilyen, mindig csak valami ürüggyel, pl. elmentünk valahová és későn értünk haza, és nálunk aludhatott, hogy ne kelljen tőlünk még fél órát sétálnia hazáig, vagy pl. esküvőn voltunk, és nála aludhattam, mert későn jöttünk haza. Bulizni sem engedtek 18 éves koromig, 11re itthon kellett lennem mindig, és kb 3havonta egyszer fordult elő, hogy elmehettem itthonról 11ig. És találkozni is csak ritkán találkozhattunk, és olyankor is legkésőbb 10re haza kellett érnem. Mára már kicsit tovább is maradhatok. A barátom megértette és elfogadta, hogy az én szüleim ennyire rövid "pórázon" tartanak, és mivel szeret, meg se fordult a fejében, hogy emiatt elhagyjon. (Azt azért hozzáteszem, hogy próbálok tenni a dolog ellen, csak nem megy túl könnyen). Inkább megpróbáljuk minél inkább kiélvezni az együtt töltött időt, és várjuk azt az időt, amikor majd sokat lehetünk együtt (pl. ha összeköltözünk). 19/L
2010. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
basszus ha ezért képes lennél Vele szakítani, akkor nem is szereted... ha igazán szereted, akkor képes vagy rá várni esetleg, mert idővel biztos többet engedik majd,stb..mindent meg lehet oldani.
2010. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ezért elhagyod akkor NEM szereted!!
2010. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!