Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ezzel a szituációval? (SOS)

Figyelt kérdés

Egy 20 éves srác vagyok, a barátnőm 18 éves. A szülei eléggé fogják a lányt és nem igazán jár el bulizni néha max velem. Rákapott a disco-zásra és már menne amikor csak van rá alkalma. Mivel nekem megvan a baráti köröm akiket nem akarok elhanyagolni de a kapcsolatom is fontos így kompromisszumot kötöttem a barátnőmmel hogy velük is és vele is foglalkozok.

Lényeg a lényeg, egy újabb buliba akar menni és más ismerőseit kérdezgeti hogy nem-e akarnak vele elmenni bulizni. Mikor nekem ezt említette már kezdett picit gyanússá válni a dolog és bűntudatom is van miatta de beléptem a facebookjára hogy megnézzem mégis kiket próbált hívni és volt egy beszélgetése ahol egy osztálytársával beszélt és eléggé részletesen beszél vele és még <3-t is írnak egymásnak.

Nem tudom hogy csak rossz kontextusból ragadtam-e ki a dolgokat mert rögtön ki léptem és már mar belülről pár érzelem és nem tudom ezeket hova tenni hogy ez baráti vagy ilyesmi. Kicsit megingott a bizalmam és nem tudom hogy közöljem ezt vele úgy hogy ne legyen belőle bármi sértődés. Félek attól is hogy letagadná ha van valami kialakuló dolog és hogy én lennék a rossz.

Főként lányok tanácsát szeretném kérni hogy mitévő legyek ebben a helyzetben mert most eléggé kétségbe vagyok esve.

Előre is köszönöm minden kedves kommentelő válaszát.



2018. jan. 23. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem tett semmit, akkor meg?

Amúgy elég paraszt volt belenézni, ezt ne említsd neki.


Plusz beszélj vele róla, basszus.

2018. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kort ha lehet írj.
2018. jan. 23. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez nem épp fekete-fehér. Én barátnőm is volt, hogy írt szivet meg puszis szmájlit fiú ismerőseinek, eleinte fura volt, de valamennyire már megszoktam és nem is érdekel. De ő ilyen volt elejétől fogva. Ne említsd neki, de azért figyeld, hogy dugdossa-e a telóját, gyanúsan viselkedik-e ha esetleg szóba, hozod, vagy akár menj is el vele. De ne ellenőrizgesd, lehet tényleg csak egy jót akar bulizni.
2018. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem, hogy nyilván haveri alapon írt szivet. Amúgy 20f vagyok szintén.
2018. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elég sok barátomnak küldök puszis vagy szívecskés szmájlit annak ellenére, hogy

tizenéve kapcsolatban vagyok. Nem jelent semmit. Imádom a barátaimat, de barátilag. Ők sem látnak bele többet, szóval ezen elég felesleges kiakadni.

31N

2018. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Énis minden barátomnak írok szívecskét mégse jelent semmit, 3 éve boldog párkapcsolatban élek.

22L

2018. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hol buliznak, aztán egyszer csak váratlanul betoppansz. Egyből kiderül, hogy mennyire barátok.
2018. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha említette neked, tehát nem titokban menne, akkor miért kellene ezen aggódni?


Ha valaki nyomozgatna utánam, nem nézném jó szemmel.


Mivel fogják őt, ezért ragad meg minden alkalmat. Ha veled szemben változatlanul viselkedik, nincs miért aggódnod.


30N

2018. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 29 éves létemre is szoktam írni néha szíveket olyan embereknek, akik nem a párom (férfiak is). Nagyon rikta monjduk, de részben én már 29 vagyok és nem 18, és csak akkor, ha tényleg valami olyan a témakör, ahol vagy komoly lelki segítség kell, vagy iszonyat hálás vagyok a segítségért, amit én kapok.

El tudom képzelni, hogy ezt 18 évesen még szabadabban osztogatja az ember, úgyhogy én annyira ezen nem pörögnék személy szerint. Inkább ülj le vele és beszéld meg, miért érzi úgy, hogy neki állandóan diszkóznia kell? Lehet másképp is szórakozni minőségileg (vagy csak én vagyok már ennyire "öreg", hogy nem a diszkózásban látom a jó szórakozást? :D )

2018. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!