Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett a társaságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a társaságból egy srác, nagyon kedvelem de ez nem elég részemről. Mit kéne tennem, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Bevallotta, de eddig is sejtettem. Egyértelműen közöltem, hogy részemről nem fog menni és igyekszem nem küldeni felé semmi non-verbális jelet sem ami reményt táplálhatna benne. Sajnálom szegényt. Mit tudnék tenni ezen kívül, hogy neki könnyebb legyen? Folyamatosan ezen agyalok, de nem jutok semmire. Talán a baráti viszonyt is meg kéne szüntetni, mondjuk ezt nagyon sajnálnám, vagy csak egy időre szüneteltetni. Kb. két hetente találkozunk a társasággal, de eddig volt hogy kettesben is találkoztunk, fb-on is szoktunk beszélni. Tudnék neki olyat mondani amivel rögtön kiábrándulna, de azzal szerintem túl nagy fájdalmat okoznék neki. Mit gondoltok ilyen szituációban mi a legjobb út?

23 évesek vagyunk mindketten



#barát #viszonzatlan #hogy könnyítsem meg #egy társaság
2017. okt. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Csökkentsd 0-ra a párosban találkozás, FB-on privizés alkalmakat, és korlátozd a kapcsolatot a társasági eseményekre.


Mivel kettesben is találkozgattál vele, és amúgy is dumáltatok nem nagyon hibáztathatod, hogy félreértett, a nők egyértelmű "küldöm a jeleket, hogy csak haverok vagyunk" dolgait meg 100 férfiből 101 nem veszi észre. Nekünk egy kettesben találkozás már elég jel.

2017. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak társaságban találkozz vele.
2017. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt is vedd figyelembe, milyen rossz lenne neki, ha nem vagy ritkán láthatna, szerintem az rosszabb.

1, miért küldene valaki jeleket, hogy csak haverok vagyunk?

2017. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: fogalmam sincs. Férfi vagyok. Többször hallottam nőktől, hogy "de én küldtem jeleke, hogy csak barátok vagyunk", meg "de mutattam, hogy nem úgy gondolok rá(d)"


Ilyenkor sosem értettem, hogy férfiként mi a fenéből kellene arra következtetnem, hogy valaki aki egy csomót lóg velem kettesben, élvezi a társaságom, felhív ha valami történt vele, az milyen "jeleket" küldött, hogy észrevegyem csak haver vagyok, és nem potenciális randi partner.



Amúgy magamból indulva ki, az, ha leépíti a kapcsolatot rövid távon fog fájni a srácnak. Ha marad ez a barátzónás viszony, akkor viszont évekig epekedik, reménykedik majd (én egyszer majd egy évig futottam egy ilyen nő után aki világosan megmondta, hogy csak barátok, közben meg minden jel arra utalt, hogy van keresnivalóm, hisz bármi történik vele, hozzám fordul elsőként. Aztán lassan rájöttem, hogy nagyon nincs, és csak pazarlom az időm az életemből)

2017. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De gondolom azért 13 barinőnek elmondtad már hogy járt veled a srác. Egy héten belül százan fogják azt mondani neki” hallottam mi történt fel a fejjel” de az üzenet valódi tartama érezhetően ez lesz” lám megmérettél és könnyűnek találtattál próbálj kevésbé becsvágyó lenni mert a nőies nők nem a te világod öcsi”
2017. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!