Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gaz ha 16 évesen (L) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz ha 16 évesen (L) nem volt meg barátom? (

Figyelt kérdés
sokszor megkérték mar hogy járjak valakivel de mindig nemet mondtam...vagy azért mert nem tetszett...vagy azért mert féltem...ez a jövőbeli kapcsolataimra is hatással van??
2010. jún. 5. 23:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%

Sztem nem gáz. Nekem se volt még:) Mindennek eljön a maga ideje. Ennek is :)


16/L

2010. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hatással. Az nem gáz, ha még nem vagy felkészülve erre, inkább utasítsd vissza, minthogy sza.rul érezd utána magad az adott kapcsolatban. Egyszer majd készen állsz majd rá, de ez nem kortól függ, nincs okod aggodalomra.
2010. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen gáz. Menj lődd le magad. Komolyan, tudom, hogy ez a gyakori kérdések oldal, de nem a gyakran feltett hülye kérdések oldala.
2010. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is nagyon gáz. De azért remélem egy buliban részegen megdugtak már miközben hánytál. Vagy leszoptál legalább két-három embert. Ezek nélkül senki vagy szerintem...
2010. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Valaki még nem érzi késznek magát egy kapcsolatra. Idővel elmúlik. Én is 20 évesen jöttem össze az első lánnyal. Igaz azért mert nem volt kölcsönös szimpátia.
2010. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még tehes sem voltál??? Tűrhetetlen!
2010. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
privi
2010. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg lassan 19 leszek és még mindig sosem volt senkim. Na és aztán? :D
2010. jún. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem sem gaz....és szerintem semmi hatása nem lesz a jövődre
2010. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
privi???
2010. jún. 6. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!