Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mozdulnak rám folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mozdulnak rám folyton a leszbikus nők?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm leszbikus. Az ő barátai meg többnyire meleg nőkből állnak. Állandóan kérdezgetik barátnőmet, hogy van-e nálam esélyük, meg ilyenek. Van egy barátnője, akin meg látszik, hogy totál belém van zúgva, levetkőztet és felfal a szemével, meg mindig bepróbálkozik. Még bírnám is, ha nem tudnám, hogy hátsó szándék vezérli. Ezek olyan kínos helyzetek, hogy kezeljem? Bnőmnek mondtam, hogy ilyenkor állítsa már le őket vagy valami, de ő csak röhög ezen, mert húdepoén, ha rám másznak a barátnői.

21/L


2010. jún. 5. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mikor nyomulnak, szólj nekik hogy te hetero vagy. és, hogy ez nem poén szerinted.másképp ugyse fogják megérteni.vagy ne lógj velük.
2010. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, vidd el a barátodat ha van, ha nincs irj privátot xD
2010. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem lógok, barátnőm hozza őket mindenhova. Meg bulikban is ott vannak, ez a barátnőm "külön" élete. Nem azt mondom, hogy zavar, hogy ilyen a baráti társasága, csak folyton bepróbálkoznak ilyen fiús lányok. Akit meg írtam fentebb, elég normális, meg minden, csak zavar, hogy "úgy" néz rám. Ha nyomulnak, akkor próbálom őket leépíteni, de barátnőmnek nyávognak, hogy van-e bennem hajlam, mert milyen jó csaj vagyok. Ez még jól is esne (bármilyen fura is), csak nem szeretem, ha barátnőm ezeken röhög és nem képes leépíteni őket.
2010. jún. 5. 23:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy nálad feleslegesen próbálkoznak. A barátnőd is lehetne annyira jófej legalább, hogy leállítja őket...


Amúgy ez tényleg kellemetlen. Egyszer vártam valahol az egyik ismerősömet, és odajött egy csaj. Elég jól nézett ki. Elkezdett engem kérdezgetni, hogy mióta várakozom, meg hogy kit várok, a barátomat? Én alig válaszolgattam, de ő csak kérdezett, kérdezett. Aztán megkínált 1 szál cigivel:D De úgy, hogy nem is dohányzom...Aztán arrébb mentem. Erre odament hozzá 1 csaj, és kb a nyakába ugrott olyan szöveggel, hogy "hát ki ez a bombanő, Úristen de csinos vagy" és elmentek...pfff

2010. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Ollózatok :D
2010. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

akkor a barátnőddel beszélj, hogy ez téged zavar.Csináljon ő vmit.Beszéljen ő velük, h legyenek rád tekintettel.ha már te vagy a kisebbség ilyenkor a társaságban.

vagy ne légy olyan szexi.:)

2010. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond a barátnődnek hogy csak akkor lógsz vele ha nincsenek ott a barátnői,vagy állitsa le őket! Vagy ne legyél lány lányos hanem te is fiús lányos! :D
2010. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok szexi. Vagyis na, ilyen kislányos vagyok, nem tudom, mit esznek rajtam:D
2010. jún. 5. 23:45
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
azt eszik rajtad :)
2010. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
hát kurv-ára nem vicces:s mond meg nekik hogy áljanak le... attól mert ők gusztustalankodnak 1 mással... nem kell még mást is le égetni evel... tudod milyen ciki ha tetszel pl: 1 pasinak és mosolyog rád a csajok meg ott fogdosnak.. meg ilyeneket csinálnak veled... legalább is én ugy gondolnám hogy te is az vagy:S és nem foglalkoznék veled 18/F(szánalmasak az ilyen barátnők a többi csajt is beleviszik ebbe...:S) persze a buz,ikat meg mindenki utálja...:)
2010. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!