Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szeressem.
2010. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Hogy az nem kapcsolat,csak időleges kefélőtársak.Ha sitten van a palid,akkor persze illik türelmesen várni:).
2010. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem, nincs pasim, főleg nem a sitten. Csak érdeklődtem, hogy erről mi a véleménye mostanság az embereknek. Rettentő tapasztalt lettem a cukrostakony után, azt hiszem teljesen kihasználta a vélemény kinyilvánitó jogát.:) nem beszélve balhere barátomról. :) Neked viszont köszönöm, hogy a témával kapcsolatban értelmesen válaszoltál a kérdésemre.

egyébként 20/L

2010. jún. 6. 01:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Egész életemben arról papoltam az embereknek, hogy szar a távkapcsolat s ne menjenek bele mert nem éri meg s blabla... Hát én is belecsöppentem egy távkapcsolatba és tudom mondani,hogy jól érzem magam igy, persze hiányzik de jó érzés bezsongva lenni, hogy na nemsokára találkozunk :)
2010. jún. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jol mukodik a tavkapcsolatom 250 km van koztunk de minden hetvegen egyutt vagyunk


igy kell mukodni az egesznek h legalabb egy honapban 2 szer egyutt lenni talalkozni es nap mint nap beszelgetni


van akinek nem sikerul de van akinek igen es ez mar nalunk 1 eve megy igy es nagyon boldogok vagyunk

2010. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én se nagyon szeretem a távkapcsolatot, mert annyiban rossz, hogy pl egy héten cska egyszer találkozhattok és alig bírod.De nekem volt távkapcsolatom és fél évig jártunk nagyon szerettük egymást és nagyon messze lakottt de taliztunk és nem tudott a táv minket szét választani.Olvastam itt, hogy valaki azt irta, hogy csak a szexért mi nem feküdtünk le mert még csak 15 éves vagyok.

15/L

2010. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Besírtam az első válaszadókon:)) a balhere barátodon és a másikon XXXD...


Nekem van tapasztalatom távkapcsolatból...hát nem mondtam soha egy percig sem, hogy a világ legjobb dolga, de nincs negatív élményem (a hiányérzeten és az "aligvárompénteklegyen" hangulaton kívül).

Mi 2 éve voltunk együtt amikor jött a krakk és más városba mentünk egyetemre. Szerintem 2 évet nem lehet felrúgni és ha jól működik nem is kell felrúgni emiatt. Két értelmes ember megtudja beszélni a problémákat. Ha nincs hiszti nincs siránkozás, nincs féltékenység és van bizalom akkor simán lehet csinálni...Persze próbára teszi a kapcsolatot az nem is kérdéses...Mert ugye vannak más fiúk-lányok a környezetben akik esetleg hamarabb megvigasztalnának mint a párod aki 15o km-re van:-S természetesen kell tudni jól kezelni ezeket a helyzeteket...Ha valaki meggondolja magát és nem működik úgy érzi természetesen ki kell szállni...


Nekünk remekül megy és bár most majdnem egy hónapig nem láttam...bízom benne és alig várom, hogy találkozzunk (még 3 hét vizsgaidőszak:()

Szóval én azt mondom két értelmes ember csinálja akkor oké...de ha csak hiszti és nyűg van meg megcsalás akkor innkább legyen vége:)


2o-L

2010. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

benne élek épp... elég megterhelő.. egy két %tól eltekintve általában nem bírják a felek.. de ha úgy érzed, hoyg működhet a jövőben, miért ne?

:)

2010. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én barátommal 1 éve és 4 hónapja vagyok együtt és ebből8 és fél honapja távkapcsolatban vagyunkmert másik városba jár suliba!:(

Amikor elment kezdődtek az állandó veszekedések, féltékenykedés de mostmár kezdünk egymásban egyre jobban bizni mert öszinték vagyunk egymássla bármi is történik, mindent megbeszélünk akár jo akár rossz:)

De szerencsére már csak 1 hét van és utána velem lesz:)

Szoval ha vki szereti igazán a párját akkor ki lehet birni, a veszekedéseket meg át kell vészelni:)

2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És hogy álltok a bizalommal? Megbiztok egymásban? Mármint, hogy végülis mindketten azt csinálhattok amit akartok, mivel ugye nagy a távolság és nem minden "problémát" old meg az msn, ha értitek mire gondolok?!
2010. jún. 6. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!