Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban van olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van olyan férfi, aki elhiszi, hogy ez a testalkat természetes?

Figyelt kérdés

Vagy akár nő is, mindenki írhat végül is.


[link]


[link]


Csak mivel sokaktól olvasom, egyedül ezt a testalkatot lehet homokórának nevezni, és a derekat igazából ott mérjük, ahol a melltartó körméretét, tehát nem a derék-csípő különbségének kell 30cm-nek lenniem, hanem:

-a mellbőség és a körméret közt kell 30cm

és

-a körméret és a derék legkeskenyebb pontja közé szintén 30cm


Na igen, úgy kijöhetnek a fenti alakok, csakhogy az plasztika.


A homokóra a természetben, genetikailag ilyen, a fenti képeken hiányoznak a lengőbordák, szilikon van a mellben és ki tudja, mi még.

[link]


Viszont ezt az utóbbi testalkatot mostanában inkább egyenesnek hívják, mert hogy "semmi dereka nincsen".


Ki találta ki, hogy csak az lehet homokóra, akinek abnormálisan durván bekeskenyedik a dereka, mint a fenti képeken?

Nyilván az is az, de hogy sporttól meg diétától nem lesz olyan, hogy mellette a mell meg akkora marad, az szent.


2018. jan. 24. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsőhöz hasonló osztálytársam volt, és ő természetes.


Szóval előfordulhat ilyen a természetben, bár tényleg nagyon ritka.


22/N

2018. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem vagy nem, nem is igazán tetszik ez a nagyon vékony derék. 1000 más dolog van, ami megfoghat egy nőben.
2018. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet természetes is, de ritka.
2018. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy te egy kissé túlságosan rákattanva a témára? Nyugodj meg szépen, nincs a kérdésnek olyan súlya a valóságban, mint hiszed. Az emberek sokfélék, a testalkat pedig - főleg ezek az apró eltérések - nem kritikus kérdések. Hacsak nem vagy extrémen valamilyen, a kutya sem foglalkozik a testalkatoddal.
2018. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy a mell alatt mérjük a derekat! Akkor a melltartó méret lenne a derékméret?


[link]


De beírod google képkeresőbe, hogy measure waist, és kiadja.

2018. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Sztem lehet természetes, de ugye tudod hogy ez trükk fotó?



Mindkettő előre hajol és a fenekét kitolja. A fekete háttér és a világítás szintén lefarag egy pár centit.

https://www.youtube.com/watch?v=C7ENj3R4Z5Q

2018. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Butaság, amit írsz.

Én mindhárom lánynál "kövérebb" vagyok ( normál bmi felső határa)

Mégis homokóra alkatom van. D-s kosárméret, sok edzés fenékre, széles csípőcsont, normál táplálkozás és genetika kell hozzá.


A súlynak, soványságnak semmi köze az alkathoz.

Keress rá Dita Von Tees-re vagy Christina Hendricks-re. Tökéletes homokóra mindegyikük...mégsem 35 kilós ropi egyikük sem .

2018. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nekem is homokóra, 75E mellek, nem vagyok kövér.

Nem is azt mondtam, hogy csak vékony lánynak lehet, hanem hogy a fenti képek már nem 90-60-90, hanem maximum 90-40-90, és sokak szerint ez lehet csak homokóra. Ez nem az én véleményem, ez az, amit itt olvastam.

2018. jan. 24. 21:11
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Elhiszem,mert én is így nézek ki.f
2018. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Téged tényleg ennyire érdekel, hogy kinek milyen alakja van?

Amúgy az utolsó képen a csajnak valóban homokóra alakja van, és igen, nyilvánvaló, hogy az első két kép photoshop vagy plasztika eredménye.

2018. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!