Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Lanyok! LANY ES FIU...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lanyok! LANY ES FIU KOZOTT VAN BARATSAG?

Figyelt kérdés
Velemenyeket kerek!!! Nekem van egy fiu baratom..es amikor elkezdek neki meselni hogy volt egy fiu baratom akivel...mit tudom en elmentunk focizni bla bla bla o egybol azt mondja hogy IDEZEM "FIU ES LANY KOZOTT NINCS BARATSAG..VAGY TE VAGY A FIUBA SZERELMES VAGY A SRAC SZERELMES BELED? Akkor o miert a baratom???? Mindig ezt mondom neki hogy te is a baratom vagy es fiu!!!! Nah akkor mi van??? Ennyi fiu es lany kozott van baratsag..o olyankor elmosolyogja magat es nem szol lesuti a szemet...Velemeny??? Valami megfordult a fejemben...:(:(
2010. jún. 6. 01:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ez célzás akart lenni, és beléd van zúgva.
2010. jún. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
58%
Lehet fiú-lány között csak barátság, de olyan periódus van a kapcsolatban biztosan, amikor hol az egyik, hol a másik fejében megfordul, hogy mi lenne, ha több is lenne...Sztem az ő fejében is megfordult.
2010. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne lenne, gondolj bele akik összeházasodnak ők egymás legjobb barátaivá válnak.
2010. jún. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem egyértelmű célzás?
2010. jún. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, barátságnak nevezik, de az egyik fél biztosan többet érez, és akkor annak le kell mondania dolgokról. Nekem is van lány barátom, ő jóbarátnak tart engem, ezt meg is mondta, és én ezt nem szeretném azzal elrontani h megmondom neki, hogy én többet érzek. Nem biztos hogy pozitív irányba változnának a dolgok ezért nem mondom ink meg a lánynak. De télleg egy jóbarát, bármit megtudunk beszélni egymással.
2010. jún. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
nincs fiú- lány barátság.. biológiai vonzalom normális esetben mindig is jelen van. mivel valami alapján "barátoknak" választottátok egymást.
2010. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Lehet de lehet hogy nem ...nem tudom de engem ez nem is zavar...jol erzem magam vele es ez a lenyeg...ha meg elkezdene nyomulni amit eddig nem vettem eszre...akkor viccesen rapiritok..es nevetunk egy jot ketten rajta..es tobbet mar nem fogja csinalni...Tudom ha majd azt fogom mondani neki hogy STOP!!! Akkor visszavalt barat uzemmodba :):):)):
2010. jún. 6. 02:00
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen van fiú-lány barátság, de itt nem erről van szó, hanem arról, hogy a fiú célozgat arra, hogy mást is akar tőled.
2010. jún. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
Hát engem nem igazán érdekelne, ha le akarnál állítani... Nyomulnék, amíg fel nem jelentenél. :))
2010. jún. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

jelen esetben egyértelmű, hogy ő az aki többet akar. ez teljesen nyilvánvaló utalás rá.

és amúgy sincs fiú-lány barátság, még rokonok közt is necces, ha ritkán látják egymást és nem alakult ki annyira hogy ő rokon, és ha egyszerre jön rá a felekre hogy milenne ha, na akkor van gáz... tapasztalat... :S

2010. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!