Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek bejön egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek bejön egy pasi, de az idősebb nála, akkor mi játszódik le a csaj fejében kb?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyesmi?


Pld.:


Bejön nekem,de túl idős.


Bejön nekem,fiatalban ilyet úgyse találok.


Nagyom szimpatikus,de én a tökéletest keresem.


Csak nálam fiatalabbakkal állok szóba,amíg még ilyen fiatal vagyok, kihasználom a lehetőségeket.


Hogyan gondolhatja,hogy én vele? Habár szemeztünk,de akkor is.


Azt mondták az ismerőseim,hogy jól nézek ki,ne adjam alább. Csinálni kellene, amit mondanak,vagy ki fogok lógni a sorból!


Szimpatikus,de mivel velem nem egykorú így semmiképp nem kezdek vele.


Ha megszólítana elmennék vele nem érdekel, hogy idősebb.


Szimpatikus, de csak velem egykorúakkal foglalkozok,akkor is ha mind éretlenek,inkább várom a tökéletest,akkor is,ha a végén én is olyan idős leszek és akkor már járhatok vele.


2018. jan. 25. 11:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1.Más életszakasz? Szerinted amikor rengeteg fiatal nem talál a saját korosztályában sem?


8. Most meked bejönne egy idősebb,ha ő akarna veled?


9. Szerintem neked,ha jól értemaz volt a probléma, hogy túl gyerekesen viselkedett 40 évesként,ezért aztán visszatértél az igazi gyerekekhez.


Ne röhögtessetek már 6 meg 7 éves korkülömbséggel,az semmi.

2018. jan. 26. 00:00
 12/16 A kérdező kommentje:
Na ez az idősebb: [link]
2018. jan. 26. 00:09
 13/16 A kérdező kommentje:
Tévedtem! Adjatok hozzá 10 évet még
2018. jan. 26. 00:33
 14/16 anonim ***** válasza:
9# Nem az idősebbek olyanok amilyen a te gyökered volt hanem az a köcsög volt olyan amilyen. Azt hiszed minden egykorú ember egyforma?És akkor még a szolis cukrosbácsidat nevezed felszínesnek? :)
2018. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én "idősebbem" eszméletlen jól is tudott kinézni, megnevettetett, kifejezetten intelligens és határozott volt, de annyira zavart a korkülõnbség, hogy minden hibája jéghegynek tűnt.


Bewaxolta a haját, hogy jól álljon, néha eljárt szoliba, hogy jobban nézzen ki, nem volt mogyoróbarna, csak rákérdeztem, hogyhogy nem sápadt télen, fiatalosan IS öltözködött, kis hátizsákot hordott magával. Egy két elejtett megjegyzése volt, hogy irigyel, mert biztos feszes a testem, hisz fiatal vagyok.


Kedveltem én, még most is szívesen gondolok vissza rá, mert voltak klassz dolgai, de kb nagyítóval kerestem a hibáit a kora miatt, hogy lerázhassam. Nála sokkal vállalhatatlanabb korombeliekkel jöttem össze akkoriban.


És jól is tettem, nem bántam meg a dolgokat, különben most a huszas éveim végén lehetne egy középkorú barátom, 5 év múlva meg egy 50 éves férjem..


Ez az alapgondolat rendkívül taszít, ha gazdag lett volna és jól öltözött volna, mellé egy atomfizikus eszével és luieck humorával lett volna megáldva sem kellett volna.


Akinek egy kicsi ellenérzése is van a másikkal szemben(amin nem lehet változtatni), az fel fogja nagyítani a hibáit a másiknak.


Akár a kora zavarja, akár a bőrszíne, akár a magassága.

2018. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi játszódott le a fejemben, mikor megláttam, nem tűrne nyomdafestéket ;) Legyen annyi elég, hogy nagyon vonzó volt, ha valakinek ilyen szexuális kisugárzása van, nem igazán tudok gondolkozni. A legutolsó dolog, amin lamentáltam volna az a kora, vagy akár az én korom, egyszerűen nem volt meghatározó tényező egyik sem.

Azóta eltelt 5 év, házasok vagyunk. 12 év az 12 év, és igen, vannak a korkülönbségből adódó problémák, de megoldjuk, mert meg szeretnénk oldani. Ha velem egykorúval lennék, akkor nyilván másféle gondjaink lennének, de azokat is ugyanúgy meg kellene oldani.

Persze tisztában vagyok azzal, hogy ez nem mindenkinek fér bele, csak szerettem volna szemléltetni, hogy az évek száma nem feltétlenül a legrelevánsabb faktor egy kapcsolat minőségét tekintve :)

2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!