Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velünk? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Miért veszekszünk apróságokon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, ez kétségtelen. Sosem veszekszünk, sosem bántjuk egymást. Teljesen harmonikus a kapcsolatunk, ha vannak is apróbb súrlódások, meg tudjuk beszélni. Alig várom, hogy találkozzunk, még akkor is hiányzik, mikor együtt vagyunk. Nem tudok betelni vele és egyre erősebben vonzódom hozzá minden értelemben. Másra rá sem tudok nézni és érzem, hogy ez felőle is így van. De mostanában valamiért nem érzem olyan jól magam mellette. Alig várom a találkozást, lelkes vagyok, mégis pár óra múlva unni kezdem. Aztán ha külön vagyunk, újra hiányzik. Mintha eltávolodnánk egymástól és nem tudom, mi lehet az oka. Apró dolgokon veszünk össze egyre gyakrabban, közben tudjuk, hogy hülyeség és emiatt nem érdemes, mégis veszekszünk. Felváltva generáljuk a vitát, aztán amikor rájövünk, hogy nem is komoly, megy a békülés. Mint az ovisok. Mi lehet az oka ennek? Egyik részről sincs harmadik fél. Teljesen megbízunk egymásban.
2018. jan. 25. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De mióta vagytok együtt?
2018. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve. Sosem éreztem így, a kapcsolataim nagyon hamar ellaposodtak pár hónap után. Ebből kifolyólag mindent megteszünk ennek elkerülése érdekében.
2018. jan. 25. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne drámázzatok már, semmiből csináltok problémát.
2018. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Mindketten temperamentumos személyiségek vagytok?

Lehet, hogy két szangvinikus vagy két kolerikus személyiség vagytok, és azért ez a helyzet.

Külső stressz?

Munkahelyi gondok?

Amúgy, vannak akik így élnek, és annyival reagálják le, hogy olaszosak, és kész.

Korotok milyen?

Én 25 évesen házasodtam, de 28 évesen higgadtam le valamelyest, s nőtt be a fejem lágya, hogy ne generáljak konfliktust a hülyeségekből, előtte szerettem a cirkuszt, úgy önmagáért. Sajnos..

2018. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt írod hogy soha nem veszekedtek aztán meg hogy minden apróságon. Amúgy nem tesz jót egy kapcsolatnak ha állandóan egymás nyakán lógtok. Lehet azzal van tele a hócipője a társadnak.
2018. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nő vagy?Azok szoktak kullancskodni ennyire.
2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mostanában alakult így valamilyen okból kifolyólag, hogy hülyeségeken veszünk össze. Héti 3 napot, ha együtt vagyunk, mivel mindketten dolgozó emberek vagyunk és még nem lakunk együtt. Nem sok ez szerintem egyáltalán és ő is sokkal több időt töltene velem. Tehát nem megyünk egymás agyára egyelőre.


Huszonévesek vagyunk. Nyugodt természetünk van. Mondjuk vannak munkahelyi problémáim, egy ideig még fenn áll ez a probléma sajnos. Ő mellettem áll, amiért nagyon hálás vagyok, és igyekszem nem rajta levezetni a feszültséget.

2018. jan. 25. 12:22
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát azt jól teszed. Azt tudom neked tanácsolni, amit nekem a nagyim régen, és bevált a saját házasságomban, hogy:"Számolj el tízig, mielőtt kinyitod a szád!" Egyszerű, de ha megcsinálod, sok bosszúságtól kíméled meg magatokat!

Relax!

2018. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

"Sosem veszekszünk, sosem bántjuk egymást."

"Apró dolgokon veszünk össze egyre gyakrabban"


Akkor mégis veszekedtek... Utálom ezeket a felszínes "minden tökéletes, de mégse" mondatokat.. :D


Beszéltetek már erről?

2018. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szövegértés, könyörgöm. Tényleg nem veszekedtünk eddig. Mostanában előfordul, de akkor megállás nélkül, szinte bármin.
2018. jan. 25. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!