Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszenek az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Vajon mennyi pénzben lehet ilyen külsőt fenntartani?

Akinek ilyen barátnője van/ilyen nő, mennyit költ/költesz magadra?


[link]

[link]

[link]

[link]


Ha a plasztikát kihagyjuk, mennyi nagy vonalakban egy ilyen külső fenntartása havonta?

Fodrász, póthaj, smink, edzés, ruhák....


2018. jan. 25. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Ezek max. csajok, nem nők.
2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Sok férfinak bejönnek, főleg a csinifiúknak. Sokan egyszerűen csak belógatnák nekik és elkennék a sminket az arcukon. A legtöbben viszont elkerülik az ilyeneket, ha komoly szándékokról van szó.
2018. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Egy havi berlet kb egy 10-es, azon kivul pedig ha jok az adottsagok, nem kell sokat kolteni, egyaltalan nem draga a smink es az uj ruhak sem, tehat a kerdes a mertek, hogy az adott lany szuksegesnek erzi-e, hogy minden honapban vegyen 25 uj sminket es uj ruhat, vagy sem. (Nyilvan a jo kulso nem attol fugg, hany db alapozod van, mert ha csak egyet hasznalsz, akkor is jol nezel ki minden nap.)
2018. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Jól néznek ki, de én elvből nem ismerkedek ilyen "instababykkel". Túl exhibicionisták, ráadásul a sok rájuk történő nyilvános nyáladzás során, illetve személyes hype-olás miatt egekben az egójuk. A természetes, szolid, visszafogott, mondhatni átlagos küllemű nőkre bukom, akiknek nem az egójuk, hanem az intellektusuk van az egekben. Sosem volt ilyen barátnőm, és nem is lesz. Passz, gondolom 30 ezret simán eltapsolnak fodrászra, kozmetikai szerekre havonta.
2018. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok. Engem taszítanak. Tudok nem ilyen szintű, de naponta sminkelő, mondhatni hétköznapi lányt. Már az a szint is taszít, teljesen máshogy néz ki púderezve, sminkelve, rúzsozva stb. mint amikor lemossa. Majdnem egy másik ember. Szerintem havi 10-20 ezer biztosan van amit magára ken, fúj, rajzol, fest...
2018. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Basszus, valaki mondja már meg, merre vannak a való életben ezek a nagy sminket ellenző férfiak, ugyanis én egyet sem láttam mindeddig. Ja, és olyat se, aki hasonló kaliberű csajokra fújol... mintha a gyakorisok közössége egy totálisan másik világ lenne :D

Nem támadásnak szánom, de az úgymond való életben igenis tetszenek nekik, ha csak 1-2 pozitív tulajdonságuk van már a lábuk előtt hevernek.


Különben nem feltétlenül kerül milliókba szépnek lenni, sok instás lánynak a genetikája is nagyon jó, meg hát szponzorálják őket cégek is.

2018. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

31/f

2018. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

"Nem támadásnak szánom, de az úgymond való életben igenis tetszenek nekik, ha csak 1-2 pozitív tulajdonságuk van már a lábuk előtt hevernek."


Ezt de döntöd el?

Ha te nem találkozol velem, az még nem jelenti azt, hogy nem létezem. Még az sem biztos, hogy az én hibám.

2018. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
én? lába előtt egy nőnek? na ja..addig állj fél lábon :)
2018. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Tetszenek nekik, csak nem jut...

Egyébként sok nő a való életben teljesen másképp néz ki, mint képen. Van egy instaceleb ismerősöm, nagyjából 30k követője van, élőben teljesen más, mint a szexi képein. Gyanítom, hogy szerkeszti is, nem csak filterezi.

Egyébként én 10/0 hányadék vagyok, de valószínűleg én is tudnék ilyen képeket csinálni magamról. Fölragasztom a műszempillámat, túlrajzolom a szám körvonalát és csücsörítek, kitolom a fenekem és már kész a szexi instagirl.

Persze vannak ténylegesen gyönyörű, vagy sok pénzből gyönyörűre plasztikázott instalányok, de nem kell mindent elhinni, amit ott lát az ember.

2018. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!