Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak nagy többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nagy többségének a formásabb, természetes nők tetszenek, miért az üresfejű plázacicákat bámulják meg az utcán meg miért uzánuk nyáladzanak?

Figyelt kérdés
Minden fórumon meg élőben is hangoztatják, hogy nekik az ilyen kivakolt, agyonszolizott, üresfejű műnők nem kellenek mégis ha elmegy mellettük egy olyan az utcán, forognak utána, mint a tojógalamb. Ha elhívná őket valahová egy normális nő meg egy ilyen csinált "szépség" már mindjárt persze, hogy üresfejű bombázót választják és még dicsekednek is vele, hogy mekkora jó nőjük van. Sokan még a párjuk mellől is megbámulják az ilyeneket meg keresik a társaságukat. Most akkor mi az igazság? Ha nem az tetszik, miért azt nézik meg miért azt választják? Mert az ilyeneket sosem látni egyedül. Meg a normális, értelmes férfiak is ezek után a tömegcikkek után nyálaznak, értük bolondulnak aztán meg a normális nőknek sírják el a bánatukat ha átveri őket ez a sok pénzéhes kis ingyenélő. Vagy a normális természetes nők csak arra jók, hogy főzzenek, mossanak, takarítsanak meg kipotyogtassanak pár gyereket? Tényleg ilyen undorító hazug világban élünk?

2017. szept. 5. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
mert rajtuk látjuk hogy nem fog megsértődni
2017. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért, ha egy normális nőt megnézel, vagy randira hívsz, megsértődik?
2017. szept. 5. 10:57
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Én a magam részéről nyáladzom a somlói után. És ciki vagy sem, a mekis kaját is nagyon szeretem. De tudom, hogy ha egész nap ilyeneket ennék, elhíznék, talán meg is betegednék. Egyébként valószínűleg megunnám egy idő után. Így maradok a tejnél, gyümölcsnél, zsemlénél... Teccik érteni?
2017. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg van a pasiknak 3 nagy csoportja ilyen téren:

- bejönnek neki a cicababák

- abszolút nem jönnek be neki a cicababák

- természetes kinézetű lányt akar barátnőnek, de egy menetre bevállalná a cicababát is

Most itt leírják 8-an, hogy ők taszítónak látják a plázacicákat, attól még a másik két csoport is létezni fog, és lehet, hogy az utcán meg pont őket látod. Az nem tűnik fel, hogy van olyan pasi, aki nem forog utánuk.

2017. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
dühösen oldalra néz meg ilyenek 2 es
2017. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam. Én kifejezetten örülök neki, ha valaki engem néz meg nem ezeket.
2017. szept. 5. 11:08
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk azt elfelejtettem rni hogy szerintem kicsit rosszabbul fokuszálok mint mások néha emiatt tovább nézek:D
2017. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

A cicababáknak sokkal feltűnőbb a külsejük, a megjelenésük, és sokaknak közülük a kisugárzásuk is felhívja a figyelmet (sokszor szexuális kisugárzásuk van). Ezért a legtöbb ember, főként férfiak nyílván megnézik, mert miért ne. Vizuális, ösztönös lények, teljesen normális hogy megnézik a nőket.

Lehet téged is megnéznek csak nem veszed észre, nem látod... És talán pont az miatt gondolod azt, hogy a férfiak csak a cicababákat nézik meg, mert te is a cicababakat látod meg és rögtön észreveszed, hogy bámulják a srácok. Egy átlagos kinézetű lányra te is alig figyelnél fel, így nem is néznéd meg a környezetét, hogy legelteti e valaki a szemét rajta...


Szerintem ilyen dolgokon tök felesleges fennakadni, kiborulni. Mindenkinek más az ideálja, mindenkinek más a szándéka, mindenki azt keresi és nézi, mire van szüksége. Ha látványt akar, akkor megnézi a jó csajokat, ha komoly kapcsolatot keres, akkor pedig olyan lányokkal ismerkedik, akiben azt látja, amire szüksége van.

2017. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Itt kb ugyanaz a helyzet, mint a nagy mellek esetében. Nagyon sok pasinak, sőt, a haverjaimból, kapcsolataimból kiindulva a pasik többségének sokkal inkább tetszenek a kicsi/közepes, kerek mellek, mint a nagyok. Ennek ellenére az utcán mindenki megbámulja a nagy melleket, mert egyszerűen vonzzák a tekintetet, még az enyémet is, pedig én nő vagyok és hetero :D De ez nem jelenti azt, hogy minden pasi élne-halna a nagy mellekért, sőt, ismétlem, a többségnek nemis az az ideálja, csak akaratlanul is vonzza a tekintetet. Azt hiszem ezt nevezik "szuperingernek".
2017. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi erővel a nőktől is kívánhatnád, hogy ne nézzék meg a gyerekeket. Attól még ez az ösztön, ha tetszik, ha nem.

Amúgy meg nem vágom, miért jó az, ha valaki megbámul az utcán. Ez eléggé felszínes dolog szvsz.

2017. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!