Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új helyre költöztem. (vidék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új helyre költöztem. (vidék pest közeli település melletti kisebb zsákfalu) Hogyan ismerkedjek az új környezetben? (. )

Figyelt kérdés

Nehéz ügy mert már 25 éves vagyok, szóval iskolába nem járok, a legerősebbek jelenleg a gimnáziumi, egyetemi közösségek, de ezeknek nem vagyok a tagja, de tudom, hogy sok 18-20 éves fiatal van a környéken akikkel 25 évesen még szivesen ismerkednék.

Az a baj, hogy nem is nagyon találkozunk, egyáltalán nem ismerem a helyieket, stb. Egy éve vagyok itt és kb annyi, hogy ismerőseim lejöttek és itt voltak, eljártam dolgozni, ott persze senkivel nem ismerkedtem meg csak más többnyire férfi dolgozókkal.

A tinder és egyéb társkeresők sajnos használhatatlan hulladékok, tele lelki sérültekkel.


Szóval kb annyit látok a helyből, hogy vagy otthon vagyok, vagy már többnyire a fővárosba járok fel, de nagyon szeretnék a helyiekkel összehaverkodni. Próbáltam amúgy két fiúval de kitoltak velem meg le is tiltottak, ahogy megtudták, hogy ismerkedni szeretnék lányokkal rögtön önriadót fújtak és most ki tudja mik terjednek rólam.


Szóval hova menjek ahol lehet fiatalokkal találkozni és mégsem olyan izzadtságszagú az egész és mégsem valami tömeg diszkóról van szó, ahol inni kell meg nyomulni?


2018. jan. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb esélyeid vannak, mert ahol én lakom onnan el is menekültek a korosztályomból, aki meg maradt, azt már túl jól ismerem, vagy nagyon fiatal. Talán nézz utána merre gyülekeznek a többiek, merre szórakoznak, és semmi bajod nem lehet, ha elnézel arra.
2018. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyáron főleg a dunaparton vannak, de télen nincs sehol semmi kb, mindenki pestre járkál fel.
2018. jan. 26. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy kénytelen leszel feljárni. Facebookon se ad be senkit aki normálisnak tűnik a környéken?
2018. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Facebookon nem tudom hogyan keressek környék szerint :/
2018. jan. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!