Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi öleléséből és ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi öleléséből és ahogy megcsókol lehet tudni /igaz? / hogy mit érez valójában?

Figyelt kérdés
Ha még nem beszélt az érzéseiről. Ha úgy ölel magához, hogy szinte alig kapsz levegőt és úgy csókol meg, hogy közben megfogja az arcod és simogatja.
2018. jan. 26. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
csabitasi modszer..
2018. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hát sajnos :D
2018. jan. 26. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz.
2018. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem, ez semmit nem jelent.


Ott és akkor így viselkedik, de ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni a jövőre nézve.



F

2018. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-nek ez igaz. És én is így vagyok vele. Ja és hozzáteszem badoozik , tehát felejtős a fiú úgy látom. Ha még csak annyi van neki fent megjelölve, hogy szeretnék új barátokat szerezni. Szerintem ő csak szórakozik. Jól gondolom? !
2018. jan. 26. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: szerintem ennyiből még semmi következtetést nem lehet levonni (se pró, se kontra). Ok, a társkeresőzés azért annyira nem jó jel, ha közben már veled csókolózik, de önmagában abból amit elmondtál én még nem jelenteném ki, hogy szélhámos, igaz azt sem, hogy akar tőled bármi komolyat.



#4-es voltam.

2018. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Betoncsizma nevű felhasználó fogja a fejét -.-
2018. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4 - 6 azért én átmentem óvatosba, biztos ami biztos. Felhozni nem akarom neki, hogy héé mit csinálsz badóón?! Mert ilyet nem lehet. Igazat mondtál, nem lehet A-t vagy B-t mondani erre.

Nincs tiltólistán a válogatás sem, persze, de én egy férfira szoktam koncentrálni, nem többre, nem tudom én ennyivel megtisztelem a másikat, főleg, ha már úgy közelebbről is ismerjük egymást, megosztunk személyes dolgokat, de lehet bennem van a hiba. És férfi barátra meg alkalmi szexpartnerre sincs szükségem, mert ez számomra kevés. Nekem a férfi mindig ott legyen, és ne csak mikor neki vagy nekem éppen hiánya van. Az emberi vágyak is hozzátartoznak az élethez, de én nekem társra van szükségem, nem arra, hogy most gondolkodjak este most akkor mi van...mert szóvá tenni és kérdőre vonni biztos nem fogom, azt nem lehet.

De sajnos, úgy látom

2018. jan. 26. 21:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Betoncsizma miért fogja a fejét? bővebben ....
2018. jan. 26. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell túlkomplikálni! Érezd jól magad vele és majd kiderül, de ne add könnyen.


Ez már kezd ilyen 'b.szd meg medve a fűnyíródat effektus lenni". Előre ítélkezünk és még semmi nem történt...

2018. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!