Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mert tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mert tudom hogy nem helyes de érzem hogy jó lenne? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi idősebb nálam szeretnénk egymással lefeküdni de ő nős ez őt nem zavarja engem viszont elég nagyon sokszor került szó kettőnk között a szexről de engem zavar hogy nős.

Viszont a barátnőim azt mondták "Tiltott gyümölcsnél nincs édesebb kóstoljam meg"!


2010. jún. 6. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolj bele a feleség helyzetébe.

Meg abba hogy ha lefekszel vele, és esetleg később bele szeretsz, mennyi de mennyi fájdalmat kell elviselned, amiért nem te vagy az első számú nő.

2010. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyit tudok a házasságukról hogy 11 éve házasok és a nő csalja a férjét mivel a faszi vidéken dolgozik és a gyerekek miatt vannak együtt.

Szerelmes nem leszek belé mert csak vonzódunk egymáshoz..

2010. jún. 6. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vele csalja meg a férj, akkor majd mással. Amúgy szerintem kamu, hogy csalja "szegényt" a felesége, ezzel csak azt szeretné elérni, hogy megsajnáld, és ne legyen lelkiismeretfordulásod, hogy beleszarsz egy család életébe. Baránőidnek meg üzenem, hogy egyszer az ő férjük is valakinek a tiltott gyümölcse lesz...
2010. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is mondtam nekik de azt mondták :Nem lesz gondom belőle.
2010. jún. 6. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne tedd meg vele, a pasi lehet akarja,mert egy hűtlen... , de te ne kövesd a példáját, ne hagyd hogy rólad beszéljenek utána, hogy az a k..., keress mást, biztos van még ezer jobb pasi, ne add meg magadnak az esélyt, hogy azon rágódj majd ezután esetleg évekig, hogy tönkretettél egy családot Remélem segítettem
2010. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGEN KÖSZI:)
2010. jún. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!